Loading...

Oferta dla firm

Usługi odśnieżania

Zima to w przypadku wielu osób niezbyt lubiana pora roku, nie tylko ze względu na niskie temperatury i krótkie dni, lecz również obowiązek odśnieżania. Nie każdy ma czas oraz chęci, by samodzielnie pozbywać się białego puchu z miejsc, o które powinien dbać. Co więcej, niekiedy trudno przewidzieć nadejście opadów. Zdarza Ci się obudzić rano na ostatnią chwilę i odkryć, że oprócz codziennie wykonywanych czynności i przygotowania się do pracy, pozostaje jeszcze konieczność odśnieżenia podjazdu? A może jesteś właścicielem wielkopowierzchniowego budynku mieszkalnego, biurowca czy hali magazynowej i nie sposób, żebyś w pojedynkę zadbał o cały teren dookoła niego? Od dziś to nie problem, bo mamy dla Ciebie rozwiązanie! Firma DUSTBUSTER oferuje profesjonalne usługi odśnieżania. Wrocław i jego okolice to obszar, w którym chętnie podejmujemy się zarówno jednorazowej, jak i długoterminowej współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Na kim spoczywa obowiązek odśnieżania? Usługi odśnieżania – Wrocław

Aby bezpieczne korzystanie z przestrzeni publicznej było możliwe, konieczne jest stworzenie ku temu odpowiednich warunków. Zimą może okazać się to o wiele trudniejsze niż podczas ciepłych miesięcy, czego przyczyną są często niespodziewane opady śniegu. Na kim spoczywa obowiązek odśnieżania? Do tego zobligowani pozostają zarządcy budynków lub też właściciele prywatnych posesji. Ich zadaniem jest usunięcie śniegu z okalającego nieruchomość terenu. Co więcej, przy intensywnych opadach kluczowe znaczenie w utrzymaniu bezpieczeństwa ma również odśnieżanie dachu. Gruba pokrywa białego puchu znacząco obciąża konstrukcję i może doprowadzić do jej uszkodzenia. Jak skutecznie poradzić sobie z tymi obowiązkami? Firma DUSTBUSTER oferuje kompleksowe odśnieżanie – usługi obejmować mogą nie tylko chodniki oraz podjazdy, lecz i inne powierzchnie, w tym panele fotowoltaiczne. Masz dość codziennej walki ze śniegiem na terenie budynku, za który odpowiadasz lub swojej posesji? Już dziś skontaktuj się z nami!.

Zamów odśnieżanie:

Profesjonalne odśnieżanie na terenie Wrocławia – jak działamy?

Firma DUSTBUSTER to grono ekspertów od sprzątania, których głównym celem jest pomoc w różnego rodzaju pracach porządkowych, w tym również sezonowych, do których zaliczyć można obowiązek odśnieżania. Tym, co nas wyróżnia, są wysokie kompetencje oraz doświadczenie zatrudnionych osób, które dokładają wszelkich starań, by świadczyć usługi rzetelnie, skutecznie i terminowo. Co więcej, dysponujemy najlepszej jakości, nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu powierzone nam zadania wykonujemy w sposób szybki i sprawny. Cieszymy się zaufaniem stałych klientów, którzy regularnie zamawiają u nas odśnieżanie na terenie Wrocławia oraz chętnie polecają nas znajomym. Jeżeli chcesz skorzystać ze świadczonych przez nasz zespół usług, pomożemy dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Dzięki nam nie będziesz musiał troszczyć się więcej o usuwanie śniegu z należących do Ciebie powierzchni. To zadanie przejmie grono wyszkolonych w tego typu usługach ekspertów.

Cennik usług odśnieżania – skorzystaj z atrakcyjnej oferty!

Wiele osób zadaje sobie pytanie, ile kosztuje taka usługa i czy to rozwiązanie jest opłacalne. Przede wszystkim zastanów się, ile czasu i wysiłku wymaga samodzielne usuwanie śniegu. Nie jest to lekka praca, którą wykonasz w kilka minut. Jeżeli nie możesz lub po prostu nie masz ochoty zająć się tym osobiście, do dyspozycji pozostaje grono ekspertów specjalizujących się w takich usługach, jak odśnieżanie na terenie Wrocławia. Cennik zależeć będzie od wymiarów powierzchni, powierzonej nam z zamiarem pozbycia się śniegu powierzchni oraz jej specyfiki. Nieustannie udoskonalamy ofertę, tak by zagwarantować klientom opłacalne, a jednocześnie wysokojakościowe rozwiązania.

Potrzebujesz wsparcia w usuwaniu śniegu? Liczy się dla Ciebie szybkość realizacji zlecenia wraz z indywidualnym podejściem? Już dziś postaw na sprawdzoną markę i skorzystaj z usług ekspertów działających w ramach spółki DUSTBUSTER, która oferuje profesjonalne usługi odśnieżania we Wrocławiu i okolicach! W przypadku pytań – chętnie udzielimy dodatkowych informacji, jak działamy.

#Wrocław #usługi odśnieżania #odśnieżanie firma #odśnieżanie

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.