Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE SKLEPÓW

Jesteś właścicielem sklepu? Skorzystaj z naszej oferty, jaką jest sprzątanie sklepów Wrocław! W ferworze licznych obowiązków nie masz czasu na to, by samemu zajmować się czystością miejsca pracy? Dla nas to zrozumiałe. Dbanie o czystość to nie tylko zabiegi, które mają sprawić, że wszystko zawsze będzie prezentowało się estetycznie, ale w przypadku różnych firm, zakładów usługowych czy właśnie sklepów, to kwestia spełniania wymogów, stawianych przed przedsiębiorcami. Specyfika tego typu przestrzeni sprawia, że porządkowanie, mające na celu spełnienie określonych norm, musi być przeprowadzane sprawnie i skutecznie, często o różnej, nierzadko nietypowej porze.

SPRZĄTANIE SKLEPÓW – CO OFERUJEMY?

Jako firma sprzątająca we Wrocławiu proponujemy kompleksową usługę, jaką jest sprzątanie sklepów wielkopowierzchniowych i mniejszych lokali tego typu. Nasza oferta obejmuje mycie okien we Wrocławiu, podłóg, schodów i wszystkich elementów wyposażenia. Zadbamy o porządek w magazynie, w miejscu przeznaczonym dla klientów, a także wszystkich innych pomieszczeniach.

Z nami również utrzymasz nieskazitelną czystość na zewnątrz budynku. W ramach naszych usług realizujemy czyszczenie kostki brukowej we Wrocławiu oraz mycie elewacji na terenie miasta Wrocław. Jesteśmy profesjonalistami – nie musisz obawiać się o jakość wykonania zleconych nam zadań. Pracujemy szybko, ale rzetelnie, zawsze osiągając najlepsze rezultaty. Znamy się na swojej pracy. Umiejętnie dobieramy środki i sprzęt do czyszczonej powierzchni, aby nie narazić Cię na zniszczenia i niepotrzebne koszty. Eko sprzątanie sklepu Wrocław to nasza specjalność. Zależy nam na środowisku i bezpieczeństwie użytkowników. Wykorzystujemy nieszkodliwe dla środowiska preparaty, które są skuteczne i nie powodują alergii. Dbamy nie tylko o czystość, ale również o zdrowie naszych klientów.

Zamów sprzątanie sklepu:

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE SKLEPÓW – USŁUGI DODATKOWE

Czy oferujemy coś więcej niż sprzątanie sklepów? Firma DUSTBUSTER zajmuje się też innymi czynnościami porządkowymi i serwisowymi. Nasza oferta obejmuje także dezynsekcję i dezynfekcję, pielęgnację terenów zielonych czy utrzymanie porządku na parkingu. Realizujemy także bardziej specjalistyczne usługi, m.in. serwis klimatyzacji oraz ogrzewania, konserwację systemów technicznych i czyszczenie sprzętu IT.

SPRZĄTANIE SKLEPÓW – CENNIK

Cena usług sprzątania sklepów we Wrocławiu uzależniona jest od wielu czynników. Decydujące jest to, jakie masz potrzeby i jakie zadania ostatecznie nam powierzysz. Istotną rolę w wycenie odgrywa także wielkość sklepu, rodzaj powierzchni do sprzątnięcia, a także dodatkowe usługi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami. Omówimy z Tobą szczegółowo wszystkie kwestie i przygotujemy odpowiednią ofertę. 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Działamy kompleksowo, rzetelnie i profesjonalnie, zawsze dostosowując się do potrzeb naszych Klientów. Gwarantujemy, że po zakończeniu naszych prac, Twoje miejsce pracy będzie prezentowało się perfekcyjnie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

#Wrocław #sprzątanie galerii handlowych #sprzątanie powierzchni handlowych

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.