Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE PRZEMYSŁOWE

Sprzątanie dla przemysłu Wrocław to nasza specjalność. Zachowanie porządku w miejscu pracy to kluczowy obowiązek osoby, która stwarza pracownikom odpowiednie warunki do wykonywania codziennych obowiązków. Nie tylko zapewnia im tym sposobem komfort oraz poczucie bezpieczeństwa, lecz również wpływa na jakość świadczonych usług. W czystym i schludnym otoczeniu kadra pracownicza może działać efektywniej. 

Co więcej, zadbane przestrzenie przemysłowe są wizytówką zakładów, zarówno podczas przyjmowania różnego rodzaju wizyt, jak i przeprowadzanych kontroli sanitarnych. Aby utrzymać ład w halach produkcyjnych czy magazynach, warto skorzystać z oferty firmy sprzątającej Wrocław – DUSTBUSTER. Proponujemy sprzątanie specjalistyczne dla sektora przemysłu we Wrocławiu.

REGULARNE SPRZĄTANIE PRZEMYSŁOWE Z DUSTBUSTER – CO GWARANTUJE?

Wykonując codzienne zawodowe obowiązki, nie sposób zachować nieskazitelną czystość swojej służbowej przestrzeni. Wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, np. pracownicy zakładu przemysłowego, konieczne jest systematyczne przeprowadzanie prac porządkowych. Z tego powodu warto skorzystać ze sprzątania hal produkcyjnych Wrocław, czy też sprzątania magazynów, które oferuje nasza firma sprzątająca. 

Na co dzień dbamy o czystość różnego rodzaju pomieszczeń związanych z przemysłem, zarówno tych charakteryzujących się małym metrażem, jak i wielkopowierzchniowych. Odkurzamy i myjemy podłogi, metalowe konstrukcje, półki, elementy wyposażenia. Co więcej, na życzenie przeprowadzamy dezynsekcję oraz dezynfekcję, żeby pozbyć się z otoczenia pasożytniczych szkodników, groźnych wirusów czy bakterii. Generalne sprzątanie obiektów przemysłowych Wrocław pozwala na stworzenie w miejscu zatrudnienia komfortowych, a przede wszystkim bezpiecznych warunków pracy.

Zamów sprzątanie przemysłowe:

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ, NOWOCZESNE TECHNOLOGIE SPRZĄTANIA ORAZ EKOLOGICZNE ŚRODKI CZYSTOŚCI

Posiadamy zespół specjalistów o wysokim poziomie kwalifikacji, którzy ze swoją wiedzą i doświadczeniem zapewniają doskonałe rezultaty sprzątania dla każdego zakładu przemysłowego. Pracownikom zależy nie tylko na tym, aby pomieszczenia były czyste, ale też na tym, aby były to miejsca, w których można produktywnie i bezpiecznie pracować.

Korzystamy z nowoczesnych technologii sprzątania, które zapewniają skuteczność i oszczędność czasu. Nasze maszyny czyszczą, dezynfekują i odkurzają przestrzenie przemysłowe, eliminując z nich zarazki, brud i kurz. Oferujemy sprzątanie biur we Wrocławiu, hal, magazynów i innych przestrzeni przemysłowych we Wrocławiu.

Podczas naszych działań używamy jedynie ekologicznych, hipoalergicznych środków czystości, które są bezpieczne dla osób i środowiska. W ten sposób zapewniamy, że będziemy dbać o zdrowie pracowników i planetę, jednocześnie utrzymując czystość w zakładach przemysłowych.

WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĄTANIE PRZEMYSŁOWE – CENNIK

Na cenę sprzątania obiektów przemysłowych wpływa kilka czynników. Znaczenie ma wielkość powierzchni oraz wybór konkretnych prac porządkowych, które mają być przeprowadzone. W DUSTBUSTER dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowaną kadrą oraz wykorzystujemy tylko ekologiczne, hipoalergiczne środki czystości. 

Niektórzy zastanawiają się, czy wynajęcie firmy sprzątającej się opłaca i ile kosztuje sprzątanie przemysłowe − cennik jest korzystny względem jakości świadczonych przez nas usług. Do wyboru klient ma różnego rodzaju działania zebrane w konkretnym pakiecie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na czystość przestrzeni przemysłowych, a tym samym dbają o komfort i zdrowie swoich pracowników. Z usługi skorzystać można jednorazowo lub systematycznie, co pozwoli utrzymać porządek w hali produkcyjnej lub w magazynie przez długi czas.

#Wrocław #sprzątanie przemysłowe #sprzątanie fabryk #sprzątanie przemysłu

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.