Loading...

Oferta dla firm

Sprzątanie po budowie

Sprzątanie dla wielu osób jest uciążliwym obowiązkiem, na który nierzadko brakuje czasu. Dotyczy to zwłaszcza tych sytuacji, które wymagają jeszcze większego zaangażowania w doprowadzenie danego miejsca do porządku. Szczególnie wymagającym przedsięwzięciem jest sprzątanie po budowie. Firma tworzona przez ekspertów czy samodzielna próba stawienia czoła bałaganowi – na co postawić? Jeśli musisz zmierzyć się z koniecznością uprzątnięcia placu budowy, skontaktuj się z nami! W DUSTBUSTER specjalizujemy się w pracach porządkowych. Usługi realizujemy we Wrocławiu.

Sprzątanie po budowie we Wrocławiu

Czym dokładnie się zajmujemy? Świadczymy kompleksowe usługi sprzątające dla klientów prywatnych i firm, które potrzebują pomocy w tym zakresie. Nasza oferta jest bardzo szeroka – obejmuje zarówno standardowe sprzątanie mieszkań i biur, jak i bardziej wymagające działania, np. sprzątanie po budowie. Wrocław to jedno z największych miast w Polsce – właśnie tutaj realizujemy zlecenia. Uporządkowanie placu budowy jest jedną z tych czynności, które wymagają nie tylko czasu czy determinacji, ale również wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu, który poradzi sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Niektóre z zabrudzeń powstają na skutek prac budowlanych z użyciem trudnych do usunięcia środków. Pozbycie się ich jest nierzadko możliwe dopiero po zastosowaniu odpowiednich preparatów, maszyn i technik – stąd właśnie nasza oferta!

Sprzątanie po budowie – Wrocław. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Uprzątnięcie terenu, na którym powstał nowy budynek, różni się od zwykłego sprzątania domu lub biura, gdzie najczęściej wystarczy użycie odkurzacza i powszechnie dostępnych detergentów. W czasie prac budowlanych wykonywane są czynności, które skutkują powstaniem zabrudzeń innego typu – są one znacznie trudniejsze do usunięcia. Wyburzanie, tynkowanie, montaż instalacji, malowanie i wiele więcej – wszystkie te działania wiążą się z powstaniem bałaganu. Jego usunięcie jest warunkiem koniecznym dla poczucia komfortu. Trudno wyobrazić sobie zamieszkanie albo pracę w miejscu, które nie spełnia podstawowych standardów, zwłaszcza tych związanych z czystością. Ekipy budowlane nie zawsze świadczą kompleksowe usługi, w zakres których wchodziłoby również uprzątnięcie powstałego bałaganu. Jeśli więc mierzysz się z koniecznością posprzątania po budowie na terenie Wrocławia – zgłoś się do nas!

Zamów sprzątanie mieszkania:

Sprzątanie po budowie – co obejmuje?

Zakres usług uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju i skali zabrudzeń. W niektórych przypadkach wystarczają typowe środki i narzędzia, w innych konieczne jest użycie specjalistycznego sprzętu, który poradzi sobie z uciążliwymi plamami i pyłem, powstałym w efekcie wykorzystania maszyn budowlanych. W DUSTBUSTER posiadamy odpowiednie narzędzia, aby przeprowadzić kompleksowe sprzątanie po budowie. Cennik naszych usług jest bardzo atrakcyjny – ostateczny koszt uzależniony jest od wielkości powierzchni oraz czasu, jaki trzeba poświęcić na posprzątanie wskazanego obiektu, terenu wokół niego lub konkretnego pomieszczenia. W ramach zlecenia oferujemy wykonanie następujących czynności:

  • usunięcie kurzu i pyłu ze wszystkich powierzchni;
  • usunięcie zabrudzeń powstałych w trakcie prac budowlanych – również tych trudno zmywalnych;
  • umycie podłóg;
  • umycie okien i drzwi;
  • umycie kaloryferów;
  • umycie wszystkich drobnych elementów, np. klamek;
  • usunięcie folii ochronnej;
  • posprzątanie balkonów i tarasów, a także przydomowych ogródków;
  • uporządkowanie terenu wokół nieruchomości, w której odbywały się prace budowlane.

Sprzątanie po budowie – cena za m2

Nasz cennik jest atrakcyjny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Koszt sprzątania może różnić się w poszczególnych przypadkach. Ważnym kryterium wyceny jest metraż nieruchomości, a także zakres koniecznych do przeprowadzenia prac. Skontaktuj się z nami, alby dowiedzieć się więcej! Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji przygotujemy kosztorys, który umożliwi Ci zaplanowanie budżetu.

Co przemawia za tym, aby zlecić DUSTBUSTER sprzątanie po budowie? Cennik, jakość wykonywanych usług czy też może szybka realizacja zlecenia? Nasza firma spełnia wszystkie te wymagania! Zapraszamy do kontaktu.

#Wroclaw #sprzatanie po budowie

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.