Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE OGRODÓW, PARKÓW I TERENÓW ZIELONYCH

Sprzątanie terenów zewnętrznych we Wrocławiu – takich jak ogrody czy parki – to usługa dla osób, które nie mają czasu albo specjalistycznego sprzętu, aby skutecznie zadbać o czystą i piękną zieloną przestrzeń. Sprawdza się dobrze w przypadku osób prywatnych, które pragną uporządkować przydomowy ogródek albo szukają kogoś do sprzątania ogrodów działkowych. Prace porządkowe w ogrodzie we Wrocławiu są przydatne także dla firm i instytucji (jak np. urzędy czy biura), które zarządzają zwykle rozległymi obszarami i potrzebują pomocy z utrzymaniem ich w czystości i ładzie. Jeśli Ty również szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej we Wrocławiu, która zajmuje się sprzątaniem terenów zielonych w mieście Wrocław, zapoznaj się z ofertą DUSTBUSTER. Z pewnością możemy nazywać się ekspertami w dziedzinie sprzątania terenów zewnętrznych we Wrocławiu. Pielęgnacje ogrodu we Wrocławiu to dla nas codzienna praktyka – wiemy, jak ważne są porządki na zewnątrz budynków.

SPRZĄTANIE OGRODÓW – NA CZYM POLEGA PORZĄDKOWANIE TERENÓW ZIELONYCH?

Co składa się na profesjonalne sprzątanie ogrodów we Wrocławiu? Nasze usługi to nie tylko standardowe sprzątanie ogrodu Wrocław. Podejmujemy się również innych zadań, które pozytywnie wpłyną na estetykę Twojej działki. Zadania takie jak grabienie, podlewanie kwiatów, przycinanie krzewów to dla nas podstawa. Wiemy też, jak ważne jest solidne porządkowanie ogrodów Wrocław po zimie, dlatego oferujemy szeroki zakres usług.

Oto podstawowe czynności, jakie są wykonywane w ramach usługi, jaką jest porządkowanie terenów zielonych Wrocław:

  • zbieranie śmieci,
  • uporządkowanie kwietników i klombów,
  • grabienie liści i trawy,
  • zbieranie rozsypanej ziemi i innych odpadków,
  • sprzątanie ogrodu po zimie,
  • czyszczenie chodników, kostek i alejek
  • podlewanie kwiatów i przycinanie krzewów.

To tylko kilka z przykładowych działań podejmowanych przy sprzątaniu zieleni. Dokładny zakres prac jest oczywiście ustalany indywidualnie z każdym klientem i dostosowywany do jego oczekiwań oraz specyfiki terenu. 

Zamów sprzątanie ogrodów:

Pielęgnacja i porządkowanie terenów zielonych Wrocław –  to, co nas wyróżnia

Jest wiele firm świadczących usługi związane z porządkowaniem terenów zielonych Wrocław. My jednak oferujemy całkowicie kompleksową usługę – nie musisz martwić się już o nic. Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami, a my opracujemy dla Ciebie indywidualny plan działania. Nasza firma sprzątająca we Wrocławiu gwarantuje staranność, dokładność, konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji.

Bierzemy na siebie zarówno standardowe działania, jakie podejmuje firma sprzątająca, jak również oferujemy usługi związane z myciem dachów we Wrocławiu, czyszczeniem mebli tapicerowanych we Wrocławiu, czy czyszczeniem dywanów we Wrocławiu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od pory roku. W okresie zimowym oferujemy sprzątanie ogrodu po zimie, podczas której przywracamy życie Twojemu ogrodowi po trudnych miesiącach zimowych. W sezonie wiosenno-letnim oferujemy kompleksową pielęgnację, dzięki której Twój ogród będzie wyglądać świeżo i będzie zadbany na cały sezon. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszej ofercie. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się pięknym ogrodem!

#sprzątanie terenów zielonych #sprzątanie ogrodów #Wrocław

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.