Loading...

Oferta dla firm

Sprzątanie kościoła

Chcesz zlecić sprzątanie kościoła we Wrocławiu? Firma DUSTBUSTER oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzątania obiektów takich, jak: dom, mieszkanie, hala produkcyjna czy magazyn, a także kościół. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem miejsc kultu religijnego na terenie Wrocławia i nie tylko.

Sprzątanie kościoła – usługi DUSTBUSTER

Utrzymanie kościoła w czystości wymaga nierzadko dużego wysiłku, a także wiedzy, jak prowadzić prace porządkowe w tego typu budynkach. Najczęściej obiekty sakralne sprzątane są przez chętne osoby, które zgłaszają swoją gotowość w ramach wolontariatu. Może się jednak zdarzyć, że w danym okresie taka osoba będzie niedostępna lub zakres prac porządkowych wykroczy poza jej możliwości. Wówczas dobrze zgłosić się do nas. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą we Wrocławiu, która nie boi się wyzwań. Od lat cieszymy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać. Zlecając sprzątanie kościoła firmie DUSTBUSTER, masz pewność, że prace zostaną przeprowadzone rzetelnie, bezpiecznie i profesjonalnie.

Działamy na terenie Wrocławia i okolic, oferując najwyższej jakości usługi utrzymania czystości miejsc kultu religijnego. W prowadzeniu tego rodzaju prac liczy się doświadczenie, znajomość specyfiki budynku i umiejętność delikatnego obchodzenia się z zabytkowymi przedmiotami. Wszystko to oferuje nasza firma, która z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal.

Sprzątanie kościoła z DUSTBUSTER we Wrocławiu – kompleksowo i dokładnie

Nasze usługi sprzątania kościoła obejmują szeroki wachlarz czynności. Zlecenie może obejmować zarówno standardowe prace porządkowe, jak i te bardziej skomplikowane i wymagające zastosowania specjalistycznego sprzętu.

Co wchodzi w zakres realizowanych usług, które wykonujemy we Wrocławiu? Działamy kompleksowo, dlatego w ramach zlecenia przeprowadzimy następujące czynności:

  • usuwanie pyłu oraz kurzu ze zwróceniem szczególnej uwagi na obiekty wartościowe, które wymagają stosowania specjalistycznych środków czyszczących;
  • mycie okien i elementów szklanych, w tym również czyszczenie witraży;
  • usuwanie zabrudzeń z ram okiennych, futryn oraz drzwi;
  • sprzątanie parapetów;
  • czyszczenie podłóg i schodów;
  • mycie elementów dekoracyjnych i użytkowych, np. lamp, ławek, krzeseł i innych.

Zamów sprzątanie kościoła:

Atrakcyjny cennik sprzątania kościoła

Nasz cennik sprzątania kościoła jest konkurencyjny i elastyczny, dopasowany do różnorodnych potrzeb i możliwości naszych klientów. Koszt usług zależy od wielkości obiektu i zakresu pracy, która ma być wykonana. Dbamy o to, aby każde zlecenie było przystępne cenowo i zadowalające dla naszych klientów. Dla nas najważniejsza jest jakość świadczonych usług, dlatego stawiamy na kompleksowość i terminowość. Jeśli masz pytania dotyczące ceny usług, skontaktuj się z nami – chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. 

DUSTBUSTER to nie tylko sprzątanie kościoła we Wrocławiu, ale również pełen zakres usług sprzątających dla firm i domów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertąsprzątania po budowie Wrocław, sprzątania mieszkania Wrocław, sprzątania domów Wrocław. Każde zlecenie traktujemy z największą starannością i profesjonalizmem.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej ekipy sprzątającej do swojego kościoła we Wrocławiu, skontaktuj się z nami! Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny i gwarancję satysfakcji. Zapraszamy do współpracy!

#Wrocław #sprzątanie Kościoła #sprzątanie świątyni #sprzątanie obiektów kultu

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.