Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE KLATEK SCHODOWYCH BLOKÓW

Jesteś administratorem budynku? Jeśli tak, zapewne wiele uwagi poświęcasz kwestii utrzymania czystości w nieruchomości, którą zarządzasz. Być może właśnie zmagasz się z podjęciem decyzji co do zatrudnienia firmy sprzątającej bloki. Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz właśnie nas!

SPRZĄTANIE BLOKÓW – DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ JE NASZEJ FIRMIE?

Jeszcze niedawno o porządek w budynkach dbał dozorca. Wielokrotnie do takich prac zatrudniano osoby, które nie zawsze były specjalistami w tej dziedzinie. Mimo najszczerszych chęci, nie zawsze dysponowały odpowiednim sprzętem i środkami czystości. Współcześnie większość zarządców bloków, decyduje się na podjęcie współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą. Dlaczego warto sprzątanie klatek schodowych powierzyć właśnie nam?

  • Nasz doświadczony zespół tworzą profesjonaliści, znający się na swojej pracy – wiemy, jak dobierać preparaty czyszczące i sprzęt do rodzaju zabrudzenia, aby nie zniszczyć powierzchni, a jednocześnie uzyskać jak najlepsze efekty.
  • Nasza oferta obejmuje zarówno mycie podłóg, schodów, okien, poręczy, wind, elewacji zewnętrznych, jak i wszystkich innych miejsc oraz powierzchni, które tego wymagają w celu utrzymania najwyższych standardów czystości i zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich lokatorów.
  • Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, a co za tym idzie – bezpiecznych preparatów, które nie szkodzą środowisku i ludziom, w tym przede wszystkim alergikom.
  • Wiemy, jak działać sprawnie, a zarazem efektywnie - organizujemy sobie pracę tak, by sprostać Twoim oczekiwaniom i osiągnąć zadowalające dla Ciebie rezultaty.

Zamów sprzątanie bloku:

SPRZĄTANIE KLATEK SCHODOWYCH – USŁUGI DODATKOWE

Sprzątanie bloków to nie wszystko. Być może ważne jest dla Ciebie utrzymanie porządku także wokół budynku? Jeśli tak, współpracując z nami, możesz liczyć również na uporządkowanie parkingu i dojazdu do budynku, a także pielęgnację terenów zielonych czy odśnieżanie. Nasza firma sprząta nie tylko klatki schodowe, a w ramach świadczonych przez nas prac oferujemy znacznie więcej niż jedynie czystą przestrzeń wspólną. To kompleksowa usługa, która może wykraczać poza standardowe sprzątanie bloków.

SPRZĄTANIE KLATEK SCHODOWYCH – CENNIK

Ile kosztuje sprzątanie bloków? Cennik zależy od tego, jaki pakiet usług wybierasz i jak dużą powierzchnię mają one obejmować. Aby dowiedzieć się więcej i ustalić szczegóły, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a szczegółowo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i dopasujemy działania do Twoich wymagań i potrzeb.

Jeśli chcesz zatrudnić profesjonalną firmę, która zajmuje się sprzątaniem klatek schodowych i bloków we Wrocławiu, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Precyzyjnie wykonana praca i idące z nią w parze zadowolenie klienta to nasze nadrzędne cele!

#Wrocław #sprzątanie klatek schodowych #sprzątanie bloków mieszkalnych

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.