Loading...

Oferta dla firm

SPRZĄTANIE GALERII HANDLOWYCH I TARGÓW

Jako firma specjalizująca się w utrzymaniu czystości oferujemy m.in. kompleksowe sprzątanie galerii we Wrocławiu. Jednym z miejsc, wymagających szczególnej dbałości o czystość, są właśnie obiekty użyteczności publicznej, w tym właśnie galerie handlowe. Pełne sklepów z rozmaitymi towarami, punktów usługowych, w tym gastronomicznych, zmuszają administratorów budynków do tego, by na bieżąco dbali o porządek tych miejsc w celu zachowania higieny i dobrego samopoczucia klientów. Jest to związane nie tylko z estetyką, ale i bezpieczeństwem. Wielka powierzchnia oznacza, że najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku jest zatrudnienie profesjonalnej firmy sprzątającej Wrocław. Taką firmą jest właśnie DUSBUSTER.

SPRZĄTANIE GALERII HANDLOWYCH – CO OFERUJEMY?

Proponujemy naszym klientom kompleksowy serwis, który obejmuje mycie okien na terenie Wrocławia, mycie podłóg, schodów, innych elementów szklanych, a także wind, toalet, magazynów i pozostałych pomieszczeń. Dlaczego warto na nas postawić? Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży – dokładamy wszelkich starań, by działać sprawnie i uzyskiwać maksymalnie zadowalające nas i naszych klientów efekty. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, projektowanego w oparciu o najnowocześniejsze technologie, a także sprawdzonych i bezpiecznych preparatów czyszczących. Wszystkie te aspekty są gwarantem skuteczności, a więc czystych i bezpiecznych przestrzeni.

Zamów sprzątanie galerii handlowej:

SPRZĄTANIE GALERII HANDLOWYCH – USŁUGI DODATKOWE

Centrum handlowe to miejsce, które ma spełniać różne funkcje – wbrew nazwie nie tylko handlowe. Projektanci prześcigają się więc w tworzeniu interesujących rozwiązań wokół galerii i wygodnej dla użytkowników infrastruktury. Konieczne jest zadbanie o ich porządek. Konstruując naszą ofertę, zadbaliśmy o dodatkowe opcje, które mogą okazać się dla Ciebie kluczowe. Oto one:

Każda galeria handlowa może mieć różne potrzeby i wymagania, dlatego dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych preferencji naszych klientów. Bez względu na to, co chcesz osiągnąć, sprzątanie sklepów Wrocław z pewnością przyniesie zadowalający efekt.

SPRZĄTANIE GALERII HANDLOWYCH – CENNIK

Na pewno zastanawiasz się, ile kosztuje nasza usługa. Wszystko zależy od powierzchni centrum handlowego i zakresu działań. Aby poznać szczegóły i omówić zakres prac – skontaktuj się z nami już teraz. Kierując się Twoimi celami i potrzebami, przygotujemy odpowiednią ofertę. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego zawsze dbamy o indywidualne podejście i wysoką jakość naszych usług. Gwarancją profesjonalnie wykonanego zadania są nasi doświadczeni i zaangażowani pracownicy. Szukasz firmy, która oferuje kompleksowe sprzątanie galerii handlowych we Wrocławiu? W Dustbuster realizujemy wszelkie niezbędne zadania związane ze sprzątaniem, myciem, konserwacją i ochroną, aby zaoferować Ci kompleksowe usługi dotyczące ochrony i sprzątania. Zapraszamy do współpracy!

#Wrocław #sprzątanie galerii handlowych #sprzątanie powierzchni handlowych

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.