Loading...

Oferta dla firm

Odśnieżanie parkingów

Kiedy zbliża się zima, pojawiają się nowe obowiązki związane z panującymi warunkami pogodowymi. Intensywne opady śniegu powodują osadzanie się białych warstw na różnych rodzajach powierzchni, zarówno w obrębie posesji prywatnych, jak i w przestrzeni publicznej. Czy usuwanie śnieżnej pokrywy rzeczywiście musi być problemem? Jesteś osobą odpowiedzialną za to zadanie z tytułu pełnienia funkcji właściciela obiektu? Nie masz możliwości wykonywać tego typu prac samodzielnie? Zamiast się martwić, postaw na sprawdzoną ofertę firmy DUSTBUSTER. Nasz zespół stanowi grono ekspertów, którzy specjalizują się w takich usługach, jak odśnieżanie parkingów. Wrocław to miasto, na terenie którego rzetelnie i terminowo realizujemy powierzone nam przez klientów zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Jak działamy? Niezawodne odśnieżanie parkingów – Wrocław

Aby móc bezpiecznie poruszać się samochodem zimą, nie wystarczy wymiana opon – kluczowa jest również odpowiednio przygotowana nawierzchnia. Kiedy pokrywa ją śnieg i lód, bardzo łatwo można wpaść w poślizg, uszkodzić pojazd czy spowodować groźną dla zdrowia i życia sytuację. Tak więc przestrzeń publiczna o tej porze roku powinna być szczególnie zadbana. Na kim spoczywa obowiązek, jakim jest odśnieżanie parkingów? Wrocław to spore miasto, na terenie którego znaleźć można wiele miejsc do parkowania. Ich właściciele zobligowani są systematycznie usuwać z nich śnieżne pokrywy. Jesteś taką osobą? Nie masz czasu dopełnić tego obowiązku osobiście? Nie dysponujesz odpowiednim sprzętem? Nie szkodzi, my posiadamy wszystko, co potrzebne, żeby utrzymać właściwy stan powierzchni parkingu przez całą zimę: nowoczesne narzędzia pracy, doświadczenie oraz wysokie kompetencje.

Zamów odśnieżanie parkingu:

Ile kosztuje odśnieżanie parkingów? Cennik usług

Stawiasz na opłacalne rozwiązania? Jeśli tak, weź pod uwagę wkład swojej pracy i wysiłek, który będziesz musiał podjąć, by samodzielnie usunąć śnieg z powierzchni parkingowych, a ponadto dodaj do tego jeszcze koszty poniesione na zakup odpowiedniego sprzętu. Czy to się opłaca? A może lepiej skorzystać z usług firmy, która oferuje profesjonalne odśnieżanie parkingów we Wrocławiu? Ceny realizacji tego typu zlecenia uzależnione są od kilku kwestii. Znaczenie mają przede wszystkim wymiary powierzchni. Co więcej, możesz skorzystać z usługi jednorazowo lub nawiązać z nami stałą współpracę. Wciąż doskonalimy swoją ofertę, aby zagwarantować klientom najlepszej jakości rozwiązania na każdą kieszeń. Ceny są konkurencyjne, a jednocześnie odpowiadają wysokim standardom wykonywanych przez nas prac.

Chcesz powierzyć usuwanie śniegu ekspertom? Już dziś wybierz ofertę firmy DUSTBUSTER, która realizuje kompleksowe odśnieżane parkingów. Cennik oraz więcej szczegółowych informacji o usługach otrzymasz, kontaktując się z nami. Chętnie odpowiemy też na wszelkie Twoje pytania.

#Wrocław #odśnieżanie parkingu #zaśnieżony parking pomoc

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.