Loading...

Oferta dla firm

Odśnieżanie chodników

Nadejście zimy oznacza konieczność zmierzenia się z dodatkowymi obowiązkami w zakresie utrzymania porządku w przestrzeni publicznej. Jeden z nich stanowi usuwanie śniegu z chodników, które umożliwiać mają swobodny ruch pieszy i z tego względu muszą być odpowiednio zadbane. To zadanie często bywa niełatwe, zwłaszcza kiedy np. w ciągu jednej nocy nastąpią wyjątkowo intensywne opady. W przypadku dużych, rozległych powierzchni również trudno poradzić sobie z tym samodzielnie. Ponadto, odśnieżanie chodników na osiedlu czy w obrębie swojego domu wymaga użycia specjalnego sprzętu. Nie masz możliwości zająć się tym osobiście? Nie przejmuj się, gdyż mamy dla Ciebie rozwiązanie. Firma DUSTBUSTER to eksperci z doświadczeniem, którzy specjalizują się w takich usługach, jak odśnieżanie chodników. Wrocław to miasto, na terenie którego działamy. Potrzebujesz wsparcia w usuwaniu śniegu? Zapraszamy do kontaktu!

Na kim spoczywa obowiązek odśnieżania chodnika?

Choć zima kojarzy się z pięknymi, białymi krajobrazami, to mimo wszystko może powodować też szereg niebezpiecznych sytuacji – nieodśnieżone powierzchnie grożą poślizgnięciem się, a w efekcie uszczerbkiem na zdrowiu. Z tego względu tak istotne jest regularne usuwanie pokrywy śnieżnej z przestrzeni publicznej. Kogo dotyczy obowiązek odśnieżania chodnika? To zadanie spoczywa na właścicielach lub zarządcach budynków w przypadku posesji prywatnych, a w przypadku osiedli – na wyznaczonych do wykonywania prac porządkowych dozorcach. Często mimo wszystko o wiele korzystniejszym rozwiązaniem jest powierzenie go ekspertom. Firma DUSTBUSTER specjalizuje się w usługach usuwania pokrywy śnieżnej, a podczas swojej pracy stawia przede wszystkim na staranność, rzetelność i terminowość. Co więcej, dysponujemy odpowiednim sprzętem i cieszymy się zaufaniem wielu klientów, którzy bez wahania polecają nas innym.

Zamów sprzątanie przemysłowe:

Regularne odśnieżanie chodników – cena na miarę jakości

Jeżeli zastanawiasz się, czy wybór oferty firmy, która specjalizuje się w usuwaniu śniegu z powierzchni chodnikowych, się opłaca, pomyśl o własnym wysiłku i kosztach poniesionych na zakup odpowiedniego sprzętu, gdybyś chciał podjąć się tego zadania samodzielnie. Zlecając je ekspertom, masz pewność, że nie tylko praca będzie wykonana terminowo, lecz i w pełni profesjonalnie. Pamiętaj, że cennik odśnieżania chodników zależeć będzie od kilku czynników. Jednym z nich są wymiary przeznaczonej pod usługę powierzchni. Klient może skorzystać z oferty firmy DUSTBUSTER w ramach jednorazowego zlecenia lub nawiązać współpracę stałą. Grono naszych specjalistów dokłada wszelkich starań, żebyś otrzymał satysfakcjonujące, atrakcyjne pod względem cenowym i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania.

W jaki sposób zamówić odśnieżanie chodników? Wrocław

Chcesz powierzyć zadanie usuwania śniegu ekspertom? A może poszukujesz takich informacji, jak cennik odśnieżania chodników? Już dziś skontaktuj się z nami – przedstawicielami firmy DUSTBUSTER, która z zaangażowaniem i pasją podejmuje się tego typu zadań. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania zainteresowanych klientów i opowiemy szerzej o tym, jak działamy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez e-mail lub do odwiedzenia nas w siedzibie w Kuklicach.

#Wrocław #odśnieżanie chodników #odśnieżanie chodnika firma

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.