Loading...

Oferta dla firm

MYCIE PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Panele fotowoltaiczne są obecnie najpopularniejszym alternatywnym źródłem energii elektrycznej. Żeby mogły one przynosić oczekiwane korzyści, muszą być w odpowiedni sposób serwisowane. Jednym z wielu działań, które wpływają na ich żywotność oraz dobry stan, a co za tym idzie oszczędność, jest odpowiednie czyszczenie paneli fotowoltaicznych. Należy to jednak robić z właściwą starannością i uwagą, tak aby urządzenia te nie zostały w jakiś sposób uszkodzone. Najlepiej tak odpowiedzialne zadanie zlecić komuś, kto ma w tej kwestii doświadczenie oraz potrzebne kompetencje i wiedzę. Kimś takim jesteśmy my, czyli firma sprzątająca DUSTBUSTER! Służymy pomocą w czynnościach, takich jak mycie paneli fotowoltaicznych i nie tylko, ponieważ zakres naszych usług jest naprawdę szeroki.

CZY PANELE FOTOWOLTAICZNE TRZEBA MYĆ?

Zastanawiasz się pewnie, czy mając zainstalowaną fotowoltaikę, musisz martwić się jej stanem czystości. Odpowiedź na te wątpliwości jest bardzo prosta – tak! Twoim panelom fotowoltaicznym zagraża wiele czynników zewnętrznych, takich jak pył, kurz, owady, ptasie odchody czy opady atmosferyczne. Te wszystkie elementy mogą zanieczyszczać powierzchnię paneli, a w konsekwencji – wpływać na ich efektywność. Im mniejsza powierzchnia, na którą będzie świecić słońce, tym mniejsze będą Twoje oszczędności z tej alternatywnej metody pozyskiwania energii elektrycznej. Brud ma bezpośredni wpływ na korzyści płynące z paneli, stąd też mycie fotowoltaiki jest koniecznością. Należy je jednak wykonywać w sposób bezpieczny i z pomocą odpowiedniego sprzętu. Jako DUSTBUSTER oferujemy Ci dokładne czyszczenie paneli fotowoltaicznych, tak aby mogły spełniać swoje zadanie, jak najlepiej.

JAK CZĘSTO NALEŻY CZYŚCIĆ PANELE FOTOWOLTAICZNE?

Każdemu z nas zależy na oszczędnościach, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Żeby można było w optymalny sposób oszczędzać, na przykład dzięki popularnej fotowoltaice, należy o nią regularnie dbać oraz serwisować, a także sprawdzać, czy wszystkie urządzenia i moduły działają, jak należy. Tu pojawia się więc pytanie, jak często powinno się odbywać czyszczenie paneli fotowoltaicznych? Najlepiej stopień zabrudzenia kontrolować i wszystkie nowo powstałe zabrudzenia usuwać na bieżąco. Wszelkie większe zanieczyszczenia należy usuwać nie częściej niż 4 razy do roku – przy regularnej kontroli czystości urządzeń nie ma konieczności robić tego częściej. Pamiętaj, że ważna jest tu systematyczność!

CZYSZCZENIE PANELI FOTOWOLTAICZNYCH – JAK JE PRZEPROWADZIĆ?

Czyszczenie tak kosztownej oraz wbrew pozorom delikatnej powierzchni musi odbywać się z w odpowiedni sposób. Już samo wejście na dach powinno zostać przeprowadzone zgodnie z wszelkimi obowiązującymi zasadami BHP. Druga istotna sprawa to kwestia tego, jaki sprzęt do mycia paneli fotowoltaicznych wybrać? Producenci fotowoltaiki często odradzają swoim klientom konserwację paneli słonecznych na własną rękę. Przybory do mycia muszą być bowiem przystosowane do tego typu powierzchni, dlatego najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wyczyszczenia paneli fotowoltaicznych profesjonalnej firmie, która ma zarówno odpowiedni sprzęt, jak i kompetencje potrzebne do tego typu przedsięwzięć. Kimś takim jest DUSTBUSTER, czyli firma sprzątająca działająca na terenie miasta Wrocławia.

MYCIE PANELI FOTOWOLTAICZNYCH – CENA

DUSTBUSTER to firma sprzątająca, która za cel stawia sobie zadowolenie każdego klienta. Ceny za nasze usługi nie są wygórowane – pragniemy, aby każdy mógł pozwolić sobie na zadbanie o swoją przestrzeń. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, możesz również odwiedzić naszą siedzibę we Wrocławiu – razem ustalimy zakres Twoich potrzeb, a także przedstawimy Ci wstępny kosztorys obejmujący wybraną usługę. Płacąc za czyszczenie paneli fotowoltaicznych na Twojej posesji, zyskujesz naszą wiedzę, doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz usługę najwyższej jakości.

#Wrocław #czyszczenie elewacji #czyszczenie paneli fotowoltaicznych #mycie paneli fotowoltaicznych

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.