Loading...

Oferta dla firm

MYCIE OKIEN

Planujesz porządki domowe, a wśród nich mycie okien? A może jesteś właścicielem firmy i zastanawiasz się nad zatrudnieniem ekipy, która profesjonalnie wykona dla Ciebie takie zlecenie? Nasza oferta odpowie na potrzeby każdego.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA MYJĄCA OKNA – CO OFERUJEMY?

W DUSBUSTER dysponujemy specjalistycznym sprzętem i bezpiecznymi, a zarazem skutecznymi środkami czyszczącymi. Wiemy, jak ich używać, by sprawić, aby Twoje okna były nieskazitelnie czyste. Nie ma dla nas znaczenia, czy jest to niewielkie mieszkanie, duży dom czy nawet wieżowiec. Pracujemy szybko, a przy tym rzetelnie. Zależy nam na efekcie, a co za tym idzie – na Twoim zadowoleniu. Nasze usługi obejmują zarówno mycie okien tradycyjnych, jak i mycie okien dachowych. Oferta skierowana jest również do właścicieli i zarządców przestrzeni biurowych, mieszczących się w nowoczesnych biurowcach, które w większości zbudowane są ze szkła. Mycie okien na wysokości to jedna z wielu usług, dostępnych w naszej ofercie.

Zamów sprzątanie magazynów:

MYCIE OKIEN – DLACZEGO WARTO ZLECIĆ JE NAM?

Jako profesjonaliści stawiamy na jakość – zarówno wykonywanych obowiązków, jak i wyposażenia, z jakiego korzystamy. O tym, że warto nas wybrać, decyduje wiele innych czynników.

  • W naszym zespole pracują doświadczeni ludzie; niektórzy z nich mają szczególne kwalifikacje, na przykład takie, które umożliwiają
    alpinistyczne mycie okien. Są to prace, których nie wolno wykonywać niepowołanym osobom – niezbędne są specjalne pozwolenia oraz przygotowanie, pozwalające uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Dzięki pracującym u nas specjalistom, taki rodzaj usług mógł znaleźć się w ofercie.
  • Preparaty, których używamy, są bezpieczne dla Ciebie i Twojego otoczenia, w tym osób szczególnie pod tym względem wrażliwych, czyli alergików. Twoje zdrowie i troska o ekologię są dla nas naprawdę ważne.
  • Wiemy, jak efektywnie używać środków czyszczących i narzędzi, by praca nie trwała długo, a równocześnie była dobrze wykonana.
  • Zdejmujemy z Ciebie barków odpowiedzialność za mało przyjemną czynność, jaką jest
    mycie okien. Pomagamy Ci też oszczędzić czas – śmiało możesz poświęcić go na sprawiające Ci przyjemność czynności.
  • Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy, to wytyczne – resztą zajmiemy się sami. Nasz zespół jest bardzo zgrany, działa sprawnie i doskonale dzieli się obowiązkami, co sprawia, że planuje zadania tak, by pracować zarówno efektywnie, jak i efektownie.

MYCIE OKIEN – CENNIK

Ceny naszych usług uzależnione są od wielu czynników. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Kryteria wyceny związane są między innymi z wielkością powierzchni i jej dostępnością. Alpinistyczne mycie okien jako bardziej wymagające, jest zatem droższe. Aby dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i dostosujemy usługę do Twoich potrzeb.

Mycie okien – zarówno w domu, jak i wieżowcu, warto oddać w ręce profesjonalistów. Unikniesz dzięki temu konieczności zakupu środków czyszczących i reszty sprzętu, a także oszczędzisz czas, a Twoje okna będą wyglądać nieskazitelnie. Jeśli więc szukasz firmy, zajmującej się myciem okien we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu!

#mycie okien #Wrocław #mycie witryn szklanych

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66