Loading...

Oferta dla firm

MYCIE OKIEN

Mycie okien Wrocław to jedna z kilku naszych ofert, aby utrzymać Twoje miejsce zamieszkania lub pracy w nienagannej czystości. Planujesz porządki domowe? A może jesteś właścicielem firmy i zastanawiasz się nad zatrudnieniem ekipy, która profesjonalnie wykona dla Ciebie takie zlecenie? Nasza oferta odpowie na potrzeby każdego.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA MYJĄCA OKNA – CO OFERUJEMY?

W DUSBUSTER dysponujemy specjalistycznym sprzętem i bezpiecznymi, a zarazem skutecznymi środkami czyszczącymi. Wiemy, jak ich używać, by sprawić, aby Twoje okna były nieskazitelnie czyste. Nie ma dla nas znaczenia, czy jest to niewielkie mieszkanie, duży dom czy nawet wieżowiec. Pracujemy szybko, a przy tym rzetelnie. Zależy nam na efekcie, a co za tym idzie – na Twoim zadowoleniu. Nasze usługi obejmują zarówno mycie okien tradycyjnych, jak i mycie okien dachowych i mycie okien na wysokościach we Wrocławiu. Oferta skierowana jest również do właścicieli i zarządców przestrzeni biurowych, mieszczących się w nowoczesnych biurowcach, które w większości zbudowane są ze szkła. Mycie alpinistyczne Wrocław to jedna z wielu usług, dostępnych w naszej ofercie.

Zamów sprzątanie magazynów:

MYCIE OKIEN – DLACZEGO WARTO ZLECIĆ JE WŁAŚNIE NAM?

Jako profesjonalna firma sprzątająca we Wrocławiu stawiamy na jakość – zarówno wykonywanych obowiązków, jak i wyposażenia, z jakiego korzystamy. O tym, że warto nas wybrać, decyduje wiele innych czynników.

  • W naszym zespole pracują doświadczeni ludzie; niektórzy z nich mają szczególne kwalifikacje, np. takie, które umożliwiają
    alpinistyczne mycie okien we Wrocławiu. Są to prace, których nie wolno wykonywać niepowołanym osobom – niezbędne są specjalne pozwolenia oraz przygotowanie, pozwalające uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Dzięki pracującym u nas specjalistom, taki rodzaj usług mógł znaleźć się w ofercie.
  • Preparaty, których używamy, są bezpieczne dla Ciebie i Twojego otoczenia, w tym osób szczególnie pod tym względem wrażliwych, czyli alergików. Twoje zdrowie i troska o ekologię są dla nas naprawdę ważne.
  • Wiemy, jak efektywnie używać środków czyszczących i narzędzi, by praca nie trwała długo, a równocześnie była dobrze wykonana.
  • Zdejmujemy z Ciebie odpowiedzialność za mało przyjemną czynność, jaką jest mycie okien, czy też mycie dachów we Wrocławiu. Pomagamy Ci też oszczędzić czas – śmiało możesz poświęcić go na sprawiające Ci przyjemność czynności.
  • Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy, to wytyczne – resztą zajmiemy się sami. Nasz zespół jest bardzo zgrany, działa sprawnie i doskonale dzieli się obowiązkami, co sprawia, że planuje zadania tak, by pracować zarówno efektywnie, jak i efektownie.

MYCIE OKIEN – CENNIK

Ceny naszych usług uzależnione są od wielu czynników. Profesjonalne mycie okien Wrocław to oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Kryteria wyceny związane są m.in. z wielkością powierzchni i jej dostępnością. Mycie okien na wysokości we Wrocławiu jako bardziej wymagające, jest zatem droższe. Aby dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i dostosujemy usługę do Twoich potrzeb.

Mycie okien – zarówno w domu, jak i wieżowcu, warto oddać w ręce profesjonalistów. Unikniesz dzięki temu konieczności zakupu środków czyszczących i reszty sprzętu, a także oszczędzisz czas, a Twoje okna będą wyglądać nieskazitelnie. Jeśli więc szukasz firmy, zajmującej się myciem okien we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu! Realizujemy także sprzątanie terenów zewnętrznych we Wrocławiu obejmujące m.in. mycie elewacji we Wrocławiu

#mycie okien #Wrocław #mycie witryn szklanych

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.