Loading...

Oferta dla firm

MYCIE DACHÓW

Rynny i dachy każdego dnia narażone są na działanie niesprzyjających i często zmieniających się warunków atmosferycznych, przyspieszających rozwój mikroorganizmów, które prowadzą do stopniowego niszczenia konstrukcji. To natomiast skutkuje nie tylko nieestetycznym wyglądem budynku, ale także problemami z jego stanem technicznym. Nie lekceważ regularnego mycia dachów i rynien – już dziś skorzystaj z pomocy profesjonalistów z DUSTBUSTER, którzy z zachowaniem najwyższych standardów ekologicznych zadbają o czystość Twojego dachu i rur spustowych. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

CZYSZCZENIE DACHÓW – NA CZYM POLEGA?

Na czym polega czyszczenie dachów? To skomplikowany proces, który najlepiej powierzyć specjalistom. Eksperci z DUSTBUSTER zajmują się oczyszczaniem większości typowych dachówek przy użyciu nowoczesnych metod. Dokonujemy dokładnej inspekcji zabrudzeń i stanu dachu, na jej podstawie dobierając odpowiednie techniki i środki do mycia dachu. Stosowane przez nas metody są ekologiczne i całkowicie bezpieczne.

Dzięki nim dach zyskuje nie tylko estetyczny wygląd, ale również ochronę przed szkodliwymi drobnoustrojami. Skutecznie usuwamy wszelkie zabrudzenia – od tych najbardziej powszechnych, jak sadza, pył czy kurz, po biologiczne, jak porosty i mchy. Samo czyszczenie dachów zajmuje zwykle 1-2 dni robocze, choć całkowity czas trwania zależy w głównej mierze od wielkości budynku i stanu, w jakim się on znajduje. Na tej podstawie dokonujemy również wyceny – aby ją uzyskać, skontaktuj się z nami.

Zamów czyszczenie dachów i rynien:

CZYSZCZENIE RYNIEN – DLACZEGO JEST TAK WAŻNE?

Oprócz czyszczenia dachów nasza profesjonalna firma sprzątająca DUSTBUSTER oferuje także kompleksowe czyszczenie rynien i rur spustowych. Nie warto bagatelizować znaczenia wyżej wymienionych czynności, bowiem nieudrożnione rynny powodują zatrzymywanie cieczy, które może powodować zawilgocenie budynku. Jest to szczególnie istotne po okresie zimowym, kiedy w rynnach zalegają śnieg i lód. Jeśli nie będą miały ujścia, może to prowadzić do rozsadzenia rynien. Ich czyszczenie obejmuje więc przede wszystkim udrażnianie i płukanie rur spustowych, a następnie rewizję separatorów. Dzięki tym czynnościom można uzyskać drożną i sprawnie działającą rynnę.

Ile kosztuje czyszczenie rynien i rur spustowych we Wrocławiu? Jaki jest cennik? Podobnie, jak w przypadku większości usług, które oferujemy w DUSTBUSTER, ostateczna cena jest składową wielu czynników. Zależy przede wszystkim od rodzaju pokrycia dachowego, stopnia zabrudzenia oraz dostępności rur. 

PROFESJONALNE MYCIE DACHÓW I CZYSZCZENIE RYNIEN – WROCŁAW. USŁUGI DUSTBUSTER

Czyszczenie dachów i rynien to obowiązek właściciela każdego budynku – bez względu na jego stan techniczny i wielkość. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która Ci w tym pomoże, postaw na DUSTBUSTER. Nasz zespół to specjaliści w zakresie sprzątania – od lat zajmujemy się porządkami i dezynfekcją mieszkań, domów, biur, hal produkcyjnych oraz obiektów przemysłowych. Swoje usługi świadczymy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Czyścimy dachy domów prywatnych oraz obiektów przemysłowych. Dzięki temu, że posiadamy sprzęt wysokiej jakości, potrafimy dotrzeć do najbardziej ukrytych zakamarków. Poradzimy sobie z nawet wyjątkowo uciążliwymi zabrudzeniami.

Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalnej firmy sprzątającej DUSTBUSTER, skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły planowanej realizacji.

#Wrocław #czyszczenie rynien #czyszczenie dachów

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66