Loading...

Oferta dla firm

MYCIE DACHÓW

Mycie dachów we Wrocławiu to jedna z wielu usług, jakie wykonujemy w ramach czynności sprzątających. Rynny i dachy każdego dnia narażone są na działanie niesprzyjających i często zmieniających się warunków atmosferycznych, przyspieszających rozwój mikroorganizmów, które prowadzą do stopniowego niszczenia konstrukcji. To natomiast skutkuje nie tylko nieestetycznym wyglądem budynku, ale także problemami z jego stanem technicznym. Nie lekceważ regularnego mycia dachów i rynien – już dziś skorzystaj z pomocy profesjonalistów z DUSTBUSTER, którzy z zachowaniem najwyższych standardów ekologicznych zadbają o czystość Twojego dachu i rur spustowych. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

CZYSZCZENIE DACHÓW – NA CZYM POLEGA?

Na czym polega czyszczenie dachów we Wrocławiu? To skomplikowany proces, który najlepiej powierzyć specjalistom. Eksperci z DUSTBUSTER zajmują się oczyszczaniem większości typowych dachówek przy użyciu nowoczesnych metod. Dokonujemy dokładnej inspekcji zabrudzeń i stanu dachu, na jej podstawie dobierając odpowiednie techniki i środki do mycia dachu. Stosowane przez nas metody są ekologiczne i całkowicie bezpieczne.

Znaczenie regularnego mycia dachu

Niewielu właścicieli domów zdaje sobie sprawę, jak ważne jest regularne mycie dachówki we Wrocławiu. Często mylnie uważa się, że opady deszczu naturalnie oczyszczą dach, jednak to dalekie od prawdy przekonanie. Zanieczyszczenia takie, jak sadza, kurz, porosty czy mchy, nie są w pełni spłukiwane przez wodę, a osadzając się na dachu, stopniowo zniszczą dachówkę. Regularne mycie dachu pomaga utrzymać jego estetyczny wygląd i wydłuża żywotność pokrycia dachowego.

Dzięki nim dach zyskuje nie tylko estetyczny wygląd, ale również ochronę przed szkodliwymi drobnoustrojami. Skutecznie usuwamy wszelkie zabrudzenia – od tych najbardziej powszechnych, jak sadza, pył czy kurz, po biologiczne, jak porosty i mchy. 

Dlaczego ważne jest profesjonalne mycie dachu?

Choć mycie dachu może wydawać się łatwe, zdecydowanie zaleca się powierzenie tej usługi profesjonalistom. Eksperci posiadają niezbędne narzędzia i umiejętności, by skutecznie i bezpiecznie oczyścić dach. Profesjonalne mycie dachu przez firmę sprzątającą we Wrocławiu DUSTBUSTER gwarantuje staranne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, które mogą przyczynić się do przedwczesnego zużycia dachu. Kierujemy swoje usługi zarówno do właścicieli domów prywatnych, jak i przedsiębiorstw, które chcą utrzymać estetyczny wygląd i długotrwale dobry stan swoich dachów.

Samo mycie dachu na terenie Wrocławia zajmuje zwykle 1-2 dni robocze, choć całkowity czas trwania usługi zależy w głównej mierze od wielkości budynku i stanu, w jakim się on znajduje. Na tej podstawie dokonujemy również wyceny – aby ją uzyskać, skontaktuj się z nami już dziś.

Zamów czyszczenie dachów i rynien:

CZYSZCZENIE RYNIEN – DLACZEGO JEST TAK WAŻNE?

Oprócz czyszczenia dachów nasza profesjonalna firma sprzątająca DUSTBUSTER oferuje także kompleksowe czyszczenie rynien i rur spustowych. Nie warto bagatelizować znaczenia wyżej wymienionych czynności, bowiem nieudrożnione rynny powodują zatrzymywanie się cieczy, które może powodować zawilgocenie budynku. Jest to szczególnie istotne po okresie zimowym, kiedy w rynnach zalegają śnieg i lód. Jeśli nie będą miały one ujścia, może to prowadzić do rozsadzenia rynien. Ich czyszczenie obejmuje więc przede wszystkim udrażnianie i płukanie rur spustowych, a następnie rewizję separatorów. Dzięki tym czynnościom można uzyskać drożną i sprawnie działającą rynnę.

Ile kosztuje czyszczenie rynien i rur spustowych we Wrocławiu? Jaki jest cennik? Podobnie, jak w przypadku większości usług, które oferujemy w DUSTBUSTER, ostateczna cena jest składową wielu czynników. Zależy przede wszystkim od rodzaju pokrycia dachowego, stopnia zabrudzenia oraz dostępności rur. 

PROFESJONALNE MYCIE DACHÓW I CZYSZCZENIE RYNIEN – WROCŁAW. USŁUGI DUSTBUSTER

Czyszczenie dachów i rynien to obowiązek właściciela każdego budynku – bez względu na jego stan techniczny i wielkość. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która Ci w tym pomoże, postaw na DUSTBUSTER. Nasz zespół to specjaliści w zakresie sprzątania – od lat zajmujemy się porządkami i dezynfekcją mieszkań, domów, biur, hal produkcyjnych oraz obiektów przemysłowych. Swoje usługi świadczymy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Czyścimy dachy domów prywatnych oraz obiektów przemysłowych. Dzięki temu, że posiadamy sprzęt wysokiej jakości, potrafimy dotrzeć do najbardziej ukrytych zakamarków. Poradzimy sobie z nawet najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami.

Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalnej firmy sprzątającej DUSTBUSTER, skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły planowanej realizacji.

Czemu warto wybrać usługi DUSTBUSTER?

DUSTBUSTER to profesjonalna firma sprzątająca we Wrocławiu, która specjalizuje się nie tylko w czyszczeniu dachów i rynien, ale również w czyszczeniu mebli tapicerowanych we Wrocławiu, czyszczeniu dywanów na terenie Wrocławia, a nawet czyszczeniu basenów w mieście Wrocław. Nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że jesteśmy pewnym wyborem dla tych, którzy chcą utrzymać swój budynek w nienagannym stanie przez długie lata. Każde zadanie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale, korzystając z najnowszych technologii i ekologicznych środków czystości.

#Wrocław #czyszczenie rynien #czyszczenie dachów

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.