Loading...

Oferta dla firm

CZYSZCZENIE MEBLI TAPICEROWANYCH

Tapicerki meblowe każdego dnia narażone są na szereg zanieczyszczeń. Kurz, pyłki, sierść zwierzęca, plamy po żywności – codzienne użytkowanie w naturalny sposób wiąże się z zabrudzeniami, których nie da się uniknąć. Dotyczy to zarówno mieszkań i domów prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. W jaki sposób skutecznie i szybko pozbyć się zabrudzeń na meblach tapicerowanych? Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Sprawdź, jak w tym zakresie może pomóc Ci nasza profesjonalna firma sprzątająca DUSTBUSTER.

CZYSZCZENIE MEBLI TAPICEROWANYCH – NA CZYM POLEGA?

ażde czyszczenie kanapy czy innych mebli tapicerowanych to skomplikowany proces, którego przebieg zależy przede wszystkim od rodzaju materiału i jego zabrudzeń. Istnieje jednak kilka czynności, które wykonywane są w większości typowych przypadków. Należą do nich:

  • odkurzanie,
  • odplamianie,
  • pranie właściwe,
  • suszenie.

    Środki, które stosujemy na każdym etapie pracy, są całkowicie bezpieczne dla tkanin i dopasowane do ich struktury. Czyszczenie mebli tapicerowanych trwa od jednej do kilku godzin, a czas schnięcia zależy od rodzaju czyszczenia i specyfiki konkretnego mebla.

Zamów czyszczenie kanap i mebli tapicerowanych:

PRANIE KANAP – CENA

Ile kosztuje pranie kanap? Wszystko zależy głównie od stopnia zabrudzenia, rodzaju tkaniny, jaką pokryty jest mebel oraz od jego wielkości, a co za tym idzie – niezbędnego do dokładnego wyczyszczenia nakładu pracy i czasu. Ma to bowiem bezpośrednie przełożenie na typ i ilość preparatów, które będą konieczne do oczyszczenia kanapy. W celu ustalenia dokładnej kwoty skontaktuj się ze specjalistami DUSTBUSTER, którzy dokonają wyceny w oparciu o czynniki wymienione powyżej.

CZYSZCZENIE KANAPY – JAK CZĘSTO PRAĆ MEBLE TAPICEROWANE?

W większości domów czyszczenie mebli tapicerowanych ogranicza się do odkurzania. Tymczasem sofy i fotele pokryte są mnóstwem pyłków, mniej lub bardziej widocznych plam i drobnoustrojów, które należy regularnie oczyszczać. Samo odkurzanie może okazać się niewystarczające, a większość osób nie dysponuje odpowiednim sprzętem i preparatami, umożliwiającymi profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych. Zastanawiasz się, jak często wykonywać pranie kanap? Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska podaje, że w przypadku osób niepalących wystarczy jedno pranie do roku, zaś w przypadku osób palących, mieszkających z dziećmi albo posiadających zwierzęta liczba ta wzrasta do 3, a nawet 4 prań w przeciągu 12 miesięcy.

CZYSZCZENIE KANAP I INNYCH TAPICEREK – POWIERZ JE DUSTBUSTER

Jeśli szukasz firmy, która zajmie się profesjonalnym czyszczeniem mebli tapicerowanych, skorzystaj z usług DUSTBUSTER. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny, szeroki zakres usług oraz szybki czas realizacji zleceń. Nasz zespół to specjaliści, którzy doskonale znają się na usuwaniu najróżniejszych zabrudzeń. Stosujemy sprawdzone i całkowicie bezpieczne dla tkanin metody prania, dzięki którym stają się one idealnie czyste i miękkie w dotyku. Z usług DUSTBUSTER możesz skorzystać bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, czy właścicielem firmy.

Skontaktuj się z nami, aby dokonać indywidualnej wyceny zlecenia we Wrocławiu.

#Wrocław #czyszczenie kanap #czyszczenie mebli tapicerowanych

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66