Loading...

Oferta dla firm

CZYSZCZENIE MEBLI TAPICEROWANYCH

Tapicerki meblowe każdego dnia narażone są na szereg zanieczyszczeń. Regularne czyszczenie mebli tapicerowanych we Wrocławiu to usługa, która pomoże Ci utrzymać porządek we własnym otoczeniu. 

Kurz, pyłki, sierść zwierzęca, plamy po żywności – codzienne użytkowanie w naturalny sposób wiąże się z zabrudzeniami, których nie da się uniknąć. Dotyczy to zarówno mieszkań i domów prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Aby skutecznie pozbyć się wszelkich zabrudzeń, najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Sprawdź, jak w tym zakresie może pomóc Ci nasza profesjonalna firma sprzątająca we Wrocławiu DUSTBUSTER.

CZYSZCZENIE MEBLI TAPICEROWANYCH – NA CZYM POLEGA?

Każde czyszczenie kanapy czy innych mebli tapicerowanych to skomplikowany proces, którego przebieg zależy przede wszystkim od rodzaju materiału i jego zabrudzeń. Istnieje jednak kilka czynności, które wykonywane są w większości typowych przypadków. Należą do nich:

  • odkurzanie,
  • odplamianie,
  • pranie właściwe,
  • suszenie.

Środki, które stosujemy na każdym etapie pracy, są całkowicie bezpieczne dla tkanin i dopasowane do ich struktury. Czyszczenie tapicerki meblowej we Wrocławiu trwa od jednej do kilku godzin, a czas schnięcia zależy od rodzaju czyszczenia i specyfiki konkretnego mebla.

Zamów czyszczenie kanap i mebli tapicerowanych:

PRANIE KANAP – CENA

Ile kosztuje pranie tapicerki we Wrocławiu? Wszystko zależy głównie od stopnia zabrudzenia, rodzaju tkaniny, jaką pokryty jest mebel oraz od jego wielkości, a co za tym idzie – niezbędnego do dokładnego wyczyszczenia nakładu pracy i czasu. Ma to bowiem bezpośrednie przełożenie na typ i ilość preparatów, które będą konieczne do oczyszczenia kanapy. W celu ustalenia dokładnej kwoty skontaktuj się ze specjalistami DUSTBUSTER, którzy dokonają wyceny w oparciu o czynniki wymienione powyżej.

CZYSZCZENIE KANAPY – JAK CZĘSTO PRAĆ MEBLE TAPICEROWANE?

W większości domów czyszczenie tapicerki meblowej ogranicza się do odkurzania. Tymczasem sofy i fotele pokryte są mnóstwem pyłków, mniej lub bardziej widocznych plam i drobnoustrojów, które należy regularnie oczyszczać. Samo odkurzanie może okazać się niewystarczające, a większość osób nie dysponuje odpowiednim sprzętem i preparatami, umożliwiającymi profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych. Zastanawiasz się, jak często wykonywać pranie kanap? Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska podaje, że w przypadku osób niepalących wystarczy jedno pranie do roku, zaś w przypadku osób palących, mieszkających z dziećmi albo posiadających zwierzęta, liczba ta wzrasta do 3, a nawet 4 prań w przeciągu 12 miesięcy.

CZYSZCZENIE KANAP I INNYCH TAPICEREK – POWIERZ JE DUSTBUSTER

Jeśli szukasz firmy, która w swojej ofercie ma czyszczenie tapicerki skórzanej we Wrocławiu, skorzystaj z usług DUSTBUSTER. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny, szeroki zakres usług oraz szybki czas realizacji zleceń. Nasz zespół to specjaliści, którzy doskonale znają się na usuwaniu najróżniejszych zabrudzeń. Stosujemy sprawdzone i całkowicie bezpieczne dla tkanin metody prania, dzięki którym stają się one idealnie czyste i miękkie w dotyku. Z usług DUSTBUSTER możesz skorzystać bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, czy właścicielem firmy.

Jesteśmy także ekspertami w zakresie czyszczenia tapicerek skórzanych. Wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia i środki, aby skutecznie i delikatnie oczyścić skórę, zachowując jej naturalne właściwości i wygląd. Niezależnie od stopnia zabrudzenia, nasze usługi zapewnią Ci czysty i atrakcyjny wygląd mebli.

Sprzątanie z powierzchni to tylko jeden aspekt utrzymania czystości. Zapewniamy głębokie pranie tapicerki, które pozwala na skuteczne usunięcie zagnieżdżonych w tkaninach zanieczyszczeń. Odśwież wygląd i zapach Twoich mebli, korzystając z naszych profesjonalnych usług czyszczenia dywanów we Wrocławiu i prania tapicerki.

Skontaktuj się z nami, aby dokonać indywidualnej wyceny zlecenia we Wrocławiu.

Oprócz czyszczenia mebli tapicerowanych oferujemy również inne usługi

Zajmujemy się też czyszczeniem basenów we Wrocławiu oraz odśnieżaniem we Wrocławiu. Zawsze jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci utrzymać nienaganny wygląd Twojego domu czy biura. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej bogatej ofercie.

#Wrocław #czyszczenie kanap #czyszczenie mebli tapicerowanych

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.