Loading...

Oferta dla firm

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ

Czyszczenie kostki brukowej Wrocław to nasza specjalność! Utrzymanie jej w czystości to podstawa dla całościowego wizerunku obiektu. Najczęściej jest stosowana jako wykończenie nawierzchni, np. ścieżki czy podjazdu. Często zmieniające się warunki atmosferyczne, zabrudzenia wynikające z użytkowania, pojawiający się w szczelinach mech – wszystko to zaburza estetykę. Czyszczenie kostki brukowej nie należy do najprostszych czynności. Co zrobić, aby utrzymać ją w jak najlepszym stanie? Godnym polecenia rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania profesjonalistom z firmy sprzątającej we Wrocławiu.

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ – JAK DBAMY O TĘ NAWIERZCHNIĘ?

Kostka brukowa bardzo szybko się brudzi. Deszcz, śnieg, wiatr, zwykłe użytkowanie – wszystko to czynniki, które negatywnie na nią wpływają, a których nie sposób wyeliminować. Podstawowe czynności możesz wykonać we własnym zakresie. Opadających liści, piasku i innych tego rodzaju zanieczyszczeń pozbędziesz się bez trudu za pomocą miotły i szufelki. Do usunięcia bardziej uporczywych zabrudzeń niezbędny jest jednak specjalistyczny sprzęt i właściwa metoda działania. Dysponujemy narzędziami, które pozwalają pozbyć się nawet najbardziej uporczywych plam, wykwitów oraz pozostałości po pracach budowlanych, np. zaschniętego cementu. Kompleksowe czyszczenie bruku we Wrocławiu oddaj właśnie nam! 

Zamów sprzątanie przemysłowe:

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ Z MCHU

Uciążliwe i zaburzające wygląd kostki brukowej zabrudzenia często spowodowane są przez mech i inne wykwity, powstające zarówno w szczelinach między kostkami, jak i na nich. Nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale mogą być wręcz niebezpieczne. Rozrastające się chwasty niszczą podłoże, a narośla na bruku sprawiają, że powierzchnia jest śliska i tym samym stwarza zagrożenie dla użytkowników. Mycie kostki brukowej we Wrocławiu z mchu to czasochłonny i niekiedy wieloetapowy proces. Możesz samodzielnie pozbyć się chwastów mechanicznie, jednak istnieje duże zagrożenie, że – mimo nakładu pracy – za jakiś czas problem powróci. Wybór firmy DUSTBUSTER to gwarancja świetnie wykonanej usługi. Usuwamy mech razem z korzeniami. Dzięki naszym zabiegom kostka wygląda jak nowa! W ramach sprzątania terenów zewnętrznych we Wrocławiu przeprowadzamy także mycie elewacji na terenie miasta Wrocław

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ Z CEMENTU

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku cementu, który jest trwałym zabrudzeniem. Zaschnięty na kostce brukowej nie jest łatwy do usunięcia. Konieczne jest stosowanie odpowiednich preparatów w celu zmiękczenia materiału, a następnie odpowiednich narzędzi, aby ostatecznie się go pozbyć. Nie musisz wiedzieć, jak przeprowadzić czyszczenie kostki brukowej z cementu ani jak wyeliminować inne, trudne plamy. Zgłoś się do nas, a nasz wykwalifikowany zespół rzetelnie, szybko i efektywnie wszystkim się zajmie.

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ – CENA

Koszt wykonania tej usługi zależy od powierzchni oraz rodzaju i stopnia zabrudzeń. Szczegółowa wycena jest dokonywana indywidualnie. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Pamiętaj, że nie musisz wykonywać wszystkich uciążliwych prac porządkowych samodzielnie – chętnie Ci w tym pomożemy. Jeśli potrzebujesz pomocy przy czyszczeniu kostki brukowej, czy myciu okien we Wrocławiu, pozostajemy do Twojej dyspozycji! Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy cieszą się pozytywnymi opiniami klientów. Dołącz do nich!

#czyszczenie kostki brukowej #mycie kostki brukowej #czyszczenie chodników z kostki #Wrocław

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.