Loading...

Oferta dla firm

CZYSZCZENIE ELEWACJI

Kolor Twojego domu nie wygląda już tak, jak kiedyś? Wydaje się zszarzała, spłowiała i brudna? Mycie elewacji Wrocław to usługa, która z pewnością w takim przypadku się przyda! Zanim sięgniesz po farby i rozpoczniesz skomplikowany proces przemalowywania budynku, zastanów się, czy nie wystarczy przeprowadzić samo czyszczenie elewacji we Wrocławiu. W końcu jest to powierzchnia jak każda inna, a więc ulega zabrudzeniu. Stopień jej czystości zależy głównie od czynników takich, jak usytuowanie budynku oraz rodzaj materiału, z jakiego została wykonana (powierzchnie porowate są bardziej podatne na chłonięcie zanieczyszczeń). Zobacz, na czym polega czyszczenie elewacji domu i dlaczego warto zlecić je specjalistom z DUSTBUSTER.

CZYSZCZENIE ELEWACJI DOMU – JAK JE WYKONUJEMY?

Na czym polega mycie warstwy zewnętrznej budynku? Wszystko zależy oczywiście od typu powierzchni. Inaczej wygląda czyszczenie elewacji drewnianych, a inaczej tynków silikonowych czy mineralnych. Zwykle jednak stosujemy jedną lub kilka z podstawowych metod mycia. Należą do nich m.in.:

  • oczyszczanie wodą;
  • nanoszenie preparatu przy użyciu myjki ciśnieniowej;
  • piaskowanie;
  • hydropiaskowanie.

Konkretną metodę oraz środek do mycia dopasowujemy do typu i stanu elewacji. Przed rozpoczęciem pracy każdorazowo dokonujemy dokładnej inspekcji powierzchni, aby dobrać technikę, która będzie dla niej w 100% bezpieczna.

Czyszczenie elewacji z glonów – na czym polega?

Jeden z najtrudniejszych do usunięcia typów zabrudzeń na elewacji stanowią glony. Pojawiają się na powierzchni ścian głównie w miejscach wilgotnych i zacienionych. Występują jednak na każdym podłożu – na farbie, tynku czy betonie. Glony są nie tylko nieestetyczne, ale mogą także prowadzić do uszkodzenia zewnętrznej warstwy budynku. W jaki sposób się ich pozbyć? Oczyszczanie elewacji budynków na terenie Wrocławia z glonów przez naszą firmę sprzątającą Wrocław przeprowadzane jest zwykle w dwóch etapach – mycia za pomocą dyszy i ciśnienia oraz aplikacji specjalistycznych preparatów, które mają na celu odkażenie budynku i zabezpieczenie go przed powrotem glonów.

CZYSZCZENIE ELEWACJI – CENA

Cena czyszczenia elewacji jest różna i zależy od czynników takich, jak metraż budynku, stopień zabrudzeń (który może warunkować konieczność kilkukrotnego mycia lub użycia większej ilości produktu czyszczącego), rodzaj powierzchni oraz lokalizacja domu. W celu ustalenia dokładnej kwoty – skontaktuj się z doradcami DUSTBUSTER.

CZYSZCZENIE ELEWACJI WROCŁAW – POWIERZ JE DUSTBUSTER

Mycie elewacji wymaga specjalistycznej wiedzy, doświadczenia oraz bezpiecznych środków. Ponieważ jest to zwykle praca na wysokościach, wiąże się też oczywiście z utrudnionym dostępem i pewną dozą niebezpieczeństwa. Dlatego właśnie oczyszczanie zewnętrznej struktury budynku najlepiej zlecić profesjonalistom. Zespół DUSTBUSTER skutecznie zadba o czystość Twojej elewacji i sprawi, że będzie wyglądała jak nowa. Korzystamy tylko ze sprawdzonych metod i środków. Posiadamy doświadczenie w sprzątaniu, dezynfekcji i myciu najróżniejszych powierzchni – także tych szczególnie trudnych do wyczyszczenia. Sprzątanie terenów zewnętrznych we Wrocławiu obejmuje również mycie dachów Wrocław. Wewnątrz budynków oferujemy m.in. czyszczenie mebli tapicerowanych Wrocław.

Chcesz skorzystać z usług DUSTBUSTER w zakresie kompleksowego czyszczenia? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

#Wrocław #czyszczenie elewacji #czyszczenie elewacji domu #oczyszczanie elewacji

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.