Loading...

Oferta dla firm

CZYSZCZENIE DYWANÓW

Czystość przestrzeni, w której mieszkamy oraz pracujemy, to nie tylko względy estetyczne. Regularne pranie dywanów we Wrocławiu to nasza oferta, która pomoże utrzymać porządek i higienę w Twoim miejscu. Czyste powierzchnie to gwarancja naszego zdrowia. Wiedzą o tym głównie alergicy, dla których jednymi z większych zagrożeń są m.in. dywany. Ten element wystroju, jak żaden inny, zbiera wszelkie drobnoustroje, kurz, a także sierść zwierząt. O czystość dywanów lub wykładzin powinniśmy więc dbać nie tylko w domach, ale również w miejscach naszej pracy. Zapewnienie jak najlepszych warunków swoim pracownikom jest zadaniem każdego pracodawcy, a w jego realizacji pomóc może dobra firma sprzątająca we Wrocławiu. DUSTBUSTER oferuje m.in. profesjonalne pranie dywanów. Usługę tą kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE DYWANÓW TO GWARANCJA ZDROWIA

Czyszczenie dywanów we Wrocławiu nie zawsze jest łatwym zadaniem. Potrzebne jest do tego odpowiednie miejsce, sprzęt oraz środki chemiczne. Skuteczne sprzątanie staje się jeszcze trudniejsze, gdy mamy do czynienia z dywanem, który ma długie włosie – te pięknie wyglądające ozdoby podłóg niestety bardzo skutecznie przyjmują wszelkie zabrudzenia, alergeny i sierść zwierząt. Na szczęście firma sprzątająca DUSTBUSTER w swojej długiej liście usług ma profesjonalne pranie dywanów, którego efekt to pachnący, czysty, a przede wszystkim higieniczny dywan. Dzięki temu, że Wrocław to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba, możesz w każdej chwili nas odwiedzić i zapytać o wszystkie szczegóły. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie – chętnie pomożemy Ci zadbać o Twoją przestrzeń!

Zamów czyszczenie dywanów:

BRUD NIE MA Z NAMI ŻADNYCH SZANS – CZYSZCZENIE DYWANÓW

Ekipy sprzątające DUSTBUSTER wyposażone są w profesjonalny sprzęt, usuwający widoczne zabrudzenia oraz zanieczyszczenia, które pozostają niewidoczne dla oka (takie, jak np. roztocza). Naszą bronią do walki z brudem jest m.in. profesjonalny odkurzacz do prania dywanów, który usuwa kurz, sierść Twoich czworonogów oraz trudne do wywabienia plamy. Nie boimy się także mocno zabrudzonych powierzchni – usuniemy je z pełną dokładnością – tak, aby Twój ulubiony dywan wrócił do Ciebie w idealnym stanie. Sprzęt, którym dysponujemy, pozwala powierzone nam dywany czyścić szybko i precyzyjnie, dzięki czemu nie będziesz musiał czekać na wykonanie usługi w nieskończoność – w DUSTBUSTER bardzo szanujemy bowiem czas naszych klientów.

BEZPIECZNE I SKUTECZNE PRANIE DYWANÓW Z DUSTBUSTER

W DUSTBUSTER używamy nie tylko fachowego sprzętu, ale również profesjonalnych produktów chemicznych. Priorytetem jest dla nas jednocześnie to, aby były one bezpieczne dla środowiska oraz Ciebie. Chemia, której używamy na co dzień do wykonywania naszych usług, jest skuteczna i efektywna, a przy tym całkowicie bezpieczna, również dla alergików. W naszej firmie stawiamy także na harmonię i życie w zgodzie z naturą, dlatego produkty chemiczne przez nas używane nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Bezpieczne i efektywne pranie dywanów? Z DUSTBUSTER to możliwe! Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wszechstronna oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą sprzątania, oprócz prania dywanów oferujemy również czyszczenie basenów we Wrocławiu, odśnieżanie we Wrocławiu oraz odśnieżanie parkingów we Wrocławiu.

Cennik prania dywanów we Wrocławiu

W DUSTBUSTER stawiamy na uczciwy charakter współpracy – nasi klienci zawsze wiedzą, za co płacą. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem dotyczącym prania dywanów we Wrocławiu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania, zarówno pod względem jakości usług, jak i ich ceny.

#Wrocław #pranie dywanów #czyszczenie dywanów

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.