Loading...

Oferta dla firm

CZYSZCZENIE BASENÓW

Lato, piękna pogoda i basen – to dla wielu plan idealny. Co jednak zrobić, jeśli Twój basen nie jest jeszcze gotowy na letnie szaleństwo? Czyszczenie basenów we Wrocławiu to jedna z tych usług, którą wykonamy po to, aby wypoczynek na Twoim podwórku lub w domu (oferujemy również czyszczenie basenu wewnętrznego) mógł rozpocząć się jak najszybciej. Nasze usługi skierowane są jednak nie tylko do osób prywatnych, ale również firm – nie boimy się obiektów o dużych kubaturach, z największą przyjemnością podejmiemy się każdego zadania. DUSTBUSTER to zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie – skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy odpowiedni pakiet usług.

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE DNA BASENU

Piasek, glony i inne zanieczyszczenia to prawdziwi wrogowie każdego basenu. Kąpiel w zanieczyszczonym basenie raczej nie należy do najprzyjemniejszych – dotyczy to nie tylko względów estetycznych, ale również higienicznych. Brudna woda może okazać się niebezpieczna np. dla skóry osób korzystających z basenu. Własnoręczne usuwanie zanieczyszczeń z dna basenu to nie lada wyzwanie, wymagające sporego nakładu czasu, profesjonalnego sprzętu oraz produktów, a i tak może okazać się, że Twoje działania nie przyniosą oczekiwanego skutku. To właśnie dlatego czyszczenie dna basenu najlepiej powierzyć specjalistom – takim, jak firma sprzątająca we Wrocławiu DUSTBUSTER. Mamy doświadczenie w realizacji tego typu usług, odpowiedni sprzęt oraz profesjonalne środki chemiczne, bezpieczne dla Ciebie i Twojego otoczenia. Lepiej powierzyć to zadanie specjalistom – takim jak DUSTBUSTER, profesjonalistom od czyszczenia basenów Wrocław.

CZYSTY BASEN TO CZYSTA WODA

Stan Twojego basenu bezpośrednio wpływa na stan wody, która się w nim znajduje. Warto więc zadbać zarówno o jego dno, jak i całą powierzchnię, także boczną. Chlorowanie wody może pomóc w ogólnym utrzymaniu czystości, jednak w basenie, który zdążył pokryć się glonami, może okazać się to niewystarczające. DUSTBUSTER oferuje profesjonalną usługę, jaką jest czyszczenie basenów, także tych wewnętrznych. Fachowa troska o stan basenu, wpłynie na jego żywotność – wydłuży ją i sprawi, że będziesz mieć możliwość cieszenia się zadbanym basenem przez długie lata. Nie do przecenienia jest także kwestia higieny – czystość basenu wpływa na czystość wody, a ta na bezpieczne i przyjemne kąpiele.

Zamów czyszczenie basenów:

CZYSZCZENIE BASENÓW – CENNIK

W DUSTBUSTER najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego lista dostępnych usług jest naprawdę długa. Wśród najpopularniejszych wymienić można sprzątanie mieszkań, biur, czyszczenie paneli fotowoltaicznych, dywanów czy czyszczenie basenów. Cennik wszystkich usług znajdziesz na naszej stronie internetowej. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego klienta, dzięki czemu możemy dostosować pakiet usług do najbardizej nietypowych potrzeb. Nie inaczej jest w przypadku usługi czyszczenia basenów, także tych wewnętrznych. Ceny za oferowane przez nas usługi nie są jednak wygórowane. Szanujemy czas każdego klienta, dlatego czyszczenie oraz sprzątanie różnych powierzchni i obiektów wykonujemy dokładnie i szybko. 

W Dustbuster dostosowujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb. To oznacza, że każde zlecenie jest dla nas unikalne, a cennik usług jest elastyczny i zawsze dostępny na naszej stronie internetowej. Nie ograniczamy się do czyszczenia basenów – jesteśmy również ekspertami w takich dziedzinach, jak: odśnieżanie Wrocław, odśnieżanie parkingów Wrocław czy odśnieżanie chodników Wrocław. Potrzebujesz więcej informacji lub chciałbyś skonsultować swoje potrzeby? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas we Wrocławiu. Dustbuster – eksperci od czyszczenia basenów Wrocław – czekają na Ciebie!

Twój basen wymaga czyszczenia? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w naszej siedzibie we Wrocławiu i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować!

#Wrocław #Czyszczenie basenów #czyszczenie dna basenu

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.