Loading...

Oferta indywidualna

SPRZĄTANIE STRYCHÓW

Strych w większości domów pełni funkcję graciarni – odkładamy tam stare meble i sprzęty, których nie używamy, ale szkoda nam je wyrzucać. Po latach takich praktyk strych staje się często zaśmiecony i niefunkcjonalny. Potrzebujesz pomocy w jego uporządkowaniu? Nie masz czasu albo odpowiedniego sprzętu do bezpiecznego zutylizowania staroci? Skorzystaj z usług profesjonalistów z DUSTBUSTER, którzy przeprowadzają kompleksowe i sprawne sprzątanie strychów.

SPRZĄTANIE STRYCHÓW – JAK WYGLĄDA?

Na czym polega sprzątanie strychów? Możemy podzielić je na dwa etapy, które – w zależności od potrzeb klienta – wykonujemy pojedynczo lub razem. Pierwszy z nich to po prostu utylizowanie starych mebli i sprzętów, które zalegają na strychu, zajmując cenną przestrzeń. Drugi obejmuje mycie i dezynfekcję konkretnych powierzchni. Obu tych czynności dokonujemy w DUSTBUSTER z największą ostrożnością i dokładnością. Służymy wsparciem zarówno osobom prywatnym, jak i instytucjom czy firmom, z przyjemnością wyręczając naszych klientów w tym czasochłonnym i żmudnym zajęciu, jakim jest sprzątanie strychów.

Zamów sprzatanie strychów:

SPRZĄTANIE STRYCHÓW – CENNIK

Sprzątanie strychów to dość skomplikowana czynność, która w każdym przypadku wygląda nieco inaczej. W zależności od metrażu, stopnia zanieczyszczenia i oczekiwań klienta, za każdym razem zakres podejmowanych działań jest inny. To natomiast przekłada się na inną cenę, jaką nasi klienci płacą za sprzątanie strychów. Koszt tej usługi dostosowujemy do wymienionych wyżej czynników, które wpływają na to, ile czasu, środków i pracowników musimy przeznaczyć na wysprzątanie konkretnego strychu. Wyceny dokonujemy indywidualnie, w oparciu o potrzeby klienta. Jeśli zastanawiasz się, ile będziesz musiał zapłacić za profesjonalne sprzątanie strychu w DUSTBUSTER, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci ocenić zakres pracy i jej przybliżony koszt.

SPRZĄTANIE STRYCHÓW WROCŁAW – TYLKO Z DUSTBUSTER

Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic i szukasz profesjonalnej firmy, która szybko i skutecznie uporządkuje Twój strych, skorzystaj z usług DUSTBUSTER. Sprzątanie to nasza specjalność – porządkujemy domy, mieszkania, biura, lokale użytkowe, jak również hale przemysłowe. Posiadamy doświadczenie, wiedzę i sprzęt konieczne do sprawnego uporządkowania strychu oraz zutylizowania wszelkich niepotrzebnych rzeczy, jakie mogą na nim zalegać. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz zapomnieć o odpowiedzialności i niedogodnościach – cały ciężar pracy powierzasz nam, a Tobie zostaje tylko cieszenie się czystym strychem. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy Ci pomóc.

sprzątanie strychów #Wrocław

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.