Loading...

Oferta indywidualna

SPRZĄTANIE PO ZMARŁYCH

Sprzątanie po zmarłych członkach rodziny to trudne i odpowiedzialne zadanie, które wymaga nie tylko psychicznej odporności, ale także specjalistycznych środków do czyszczenia i odkażania powierzchni. Zwłoki znajdujące się w zamkniętym pomieszczeniu prowadzą bowiem do rozprzestrzeniania się bardzo szkodliwych zarazków i substancji, które należy dokładnie usunąć. Potrzebne są do tego wiedza, doświadczenie, odpowiednie środki czystości i odzież ochronna. Dlatego właśnie dekontaminację pomieszczeń po zmarłych najlepiej pozostawić ekspertom, takim jak zespół specjalistów z DUSTBUSTER. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, jak możemy Ci pomóc w tej niezwykle ciężkiej sytuacji.

SPRZĄTANIE PO ZMARŁYCH – NA CZYM POLEGA?

Sprzątanie po zmarłych to czynność o wiele bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Zwłoki stanowią ogromne zagrożenie biologiczne, przez które nawet całe mieszkanie może zostać objęte skażeniem. Dlatego właśnie każde sprzątanie po zmarłych rozpoczyna się od dezynfekcji. To czynność, którą wykonujemy bez względu na okoliczności i sytuację. Później przechodzimy do sprzątania po samym zgonie – usuwamy płyny, tkanki, ślady organiczne i krew, a następnie zabezpieczamy wszystkie odpady oraz meble i przedmioty osobiste. Potem zajmujemy się czyszczeniem okien, sufitów, ścian i drzwi. Na samym końcu stosujemy specjalne preparaty, w tym ozon, które mają na celu wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu.

Zamów sprzątanie po zmarłej osobie:

SPRZĄTANIE PO ZMARŁYCH – WARTO POWIERZYĆ JE SPECJALISTOM

Samodzielne sprzątanie po zwłokach to bardzo ryzykowne przedsięwzięcie. Wykonywanie takiej pracy naraża na niebezpieczeństwo bezpośredniego kontaktu z bakteriami, krwią, płynami ustrojowymi, groźnymi grzybami, wirusami HIV, WZW A, B, oraz innymi patogenami. Wszystko to sprawia, że oczyszczanie mieszkań po nieboszczykach to praca dla specjalistów. Kto może się do nas zgłosić? Swoje usługi oferujemy zarówno przedsiębiorstwom, jak i osobom prywatnym. Po pomoc w sprzątaniu po zwłokach możesz zwrócić się do DUSTBUSTER jako bliski denata lub np. właściciel czy zarządca budynku, który był przez niego zamieszkiwany. Okoliczności i sytuacja są tutaj mniej istotne – najważniejsze, aby sprzątanie po zwłokach zostało przeprowadzone skutecznie, a przestrzeń będąca przedmiotem dekontaminacji, zabezpieczona przez profesjonalistów.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA PO ZWŁOKACH – WROCŁAW. DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DUSTBUSTER?

Jeśli szukasz firmy, która zajmie się sprzątaniem mieszkania po zmarłej osobie we Wrocławiu, postaw na DUSTBUSTER. Specjalizujemy się w profesjonalnym porządkowaniu i dezynfekcji mieszkań, domów, biur, hal produkcyjnych oraz obiektów przemysłowych. Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do przeprowadzania tak szczególnych usług, jak właśnie sprzątanie po zwłokach. Gwarantujemy sprawne działanie, delikatność, dyskrecję i szybki czas realizacji sprzątania przy użyciu środków czystości najwyższej jakości. Powierzając nam mieszkanie do dekontaminacji po denacie, zyskujesz pewność, że zadanie zostanie wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły i z ogromnym szacunkiem dla zmarłego, jego dobytku oraz bliskich.

Skontaktuj się z nami i zleć sprzątanie DUSTBUSTER – warto uzyskać wsparcie w tych ciężkich chwilach.

#Wrocław #sprzątanie po zwłokach #sprzątanie po zmarłych

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.