Loading...

Oferta indywidualna

SPRZĄTANIE PO REMONCIE

Sprzątanie domu, mieszkania, biura czy wielkiej hali produkcyjnej lub magazynowej to dla większości mało przyjemna, ponieważ pracochłonna i angażująca czynność, do której podchodzi się zazwyczaj jak do przykrej konieczności. W przypadku remontu problem wydaje się poważniejszy. Plamy po farbie, pozostałości po gipsie, pył – to zabrudzenia, które wymagają większych nakładów pracy i czasu, a nierzadko również zastosowania specjalnych preparatów oraz urządzeń, by się ich pozbyć. Właśnie dlatego warto zdecydować się na firmę sprzątającą po remoncie, która wyręczy Cię w tym zakresie. 

Interesuje Cię profesjonalne sprzątanie po remoncie we Wrocławiu? Zapoznaj się z naszą ofertą!

SPRZĄTANIE MIESZKAŃ PO REMONCIE 

Zdajemy sobie sprawę, że prace budowlane same w sobie bywają na tyle stresujące i męczące, że mycie i porządkowanie świeżo odnowionej przestrzeni wydaje się zadaniem ponad możliwości. To właśnie dlatego oferujemy sprzątanie mieszkań po remoncie, aby wesprzeć Cię w tym wymagającym zadaniu.

Co zyskujesz, korzystając z usług DUSTBUSTER?

  • Nie musisz martwić się organizacją czasu na sprzątanie – możesz przeznaczyć go na znacznie przyjemniejsze rzeczy.
  • Gwarantujemy najwyższej jakości środki czyszczące oraz sprzęt sprzątający – nie musisz zajmować się tego typu zakupami i wydawać pieniędzy na środki czystości i akcesoria, które będą przydatne tylko w tej wyjątkowej sytuacji.
  • Jesteśmy elastyczni – dostosowujemy usługę do Twoich potrzeb.
  • Działamy szybko i sprawnie, dzięki czemu nie musisz czekać, aby zacząć w pełni cieszyć się odnowionym wnętrzem.

Zamów sprzątanie po remoncie:ac auctor sapien

Zamów sprzątanie po remoncie:

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. To najważniejszy argument. Sprzątanie po remoncie wymaga cierpliwości, sił, czasu, a często również wiedzy na temat tego, jakie metody i środki czyszczące dobrać do usunięcia konkretnych zabrudzeń. Dysponujemy specjalistycznymi preparatami, które potrafimy stosować w odpowiedni, bezpieczny sposób.

  • usuwanie kurzu i pyłu, powstałych w efekcie prac budowlanych,
  • czyszczenie podłóg i schodów,
  • mycie okien i elementów szklanych,
  • sprzątanie parapetów,
  • mycie kaloryferów,
  • usuwanie zabrudzeń z futryn, drzwi czy ram okiennych.

#sprzątanie po remoncie #sprzątanie po budowie #Wrocław

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.