Loading...

Oferta indywidualna

SPRZĄTANIE PIWNIC

Piwnice to miejsca, w których często przechowujemy niepotrzebne rzeczy. Nagromadzone przez lata sprzęty potrafią zamienić to zwykle małe pomieszczenie w prawdziwą graciarnię. Dodajmy do tego lokalizację w niższych partiach budynku, gdzie pojawia się dodatkowo kwestia działania wilgoci, a zyskamy siedlisko bakterii, rupieci i kurzu. Czyszczenie piwnicy rzadko należy do zadań przyjemnych. W przypadku wystąpienia grzybów czy pleśni jest także trudne do przeprowadzenia przy użyciu zwykłych środków do sprzątania. Dlatego właśnie warto powierzyć je profesjonalistom – takim jak zespół DUSTBUSTER.

SPRZĄTANIE PIWNIC – CO OBEJMUJE?

Co składa się na sprzątanie piwnic? Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem domu prywatnego, czy też zarządcą budynku, możesz zgłosić się do nas z zagraconą lub zanieczyszczoną (np. pleśnią) piwnicą. Najczęściej sprzątanie obejmuje opróżnianie piwnic – wynoszenie i utylizowanie starych mebli czy sprzętów. Bywa też jednak tak, że klienci proszą o dokładne oczyszczenie piwnicy – wtedy, oprócz wyniesienia niepotrzebnych rzeczy, zajmujemy się myciem podłóg, sufitów i ścian. W ramach swoich usług oferujemy też dezynfekcję i pozbycia się pleśni, grzyba lub innych zanieczyszczeń ze ścian.

SPRZĄTANIE PIWNIC – CENNIK

Zastanawiasz się, ile będziesz musiał zapłacić za oczyszczanie piwnicy? Wszystko zależy od jej metrażu oraz stopnia zabrudzenia. Istotne jest tutaj również pytanie, czy sprzątanie ma obejmować opróżnianie piwnicy, czy mycie lub dezynfekcję jej powierzchni (a może jedno i drugie). To na podstawie tych właśnie czynników dokonujemy dokładnej wyceny – skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, ile będzie kosztowało czyszczenie piwnicy w Twoim domu.

SPRZĄTANIE PIWNIC WROCŁAW – POSTAW NA DUSTBUSTER

W Twojej piwnicy zalega sterta niepotrzebnych sprzętów? A może na ścianach zaczęła pojawiać się pleśń? Jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie z zagraconą lub zanieczyszczoną piwnicą, zgłoś się do DUSTBUSTER. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy posiadają doświadczenie w sprzątaniu i dezynfekcji mieszkań, domów, biur, garażów, piwnic i hal przemysłowych. Do czyszczenia piwnic oraz innych pomieszczeń stosujemy tylko sprawdzone i bezpieczne dla środowiska oraz zdrowia preparaty. Polegamy na wiedzy i metodach, które służą nam od lat. Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością – przed przystąpieniem do sprzątania dokonujemy inspekcji powierzchni i pomieszczenia, aby dobrać techniki i środki, które sprawdzą się najlepiej. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów!

#Wrocław #czyszczenie piwnic #sprzątanie piwnic #oczyszczanie piwnic

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.