Loading...

Oferta indywidualna

SPRZĄTANIE MIESZKAŃ

Regularne sprzątanie mieszkania jest prawdziwą zmorą wielu osób. Nie każdy ma czas, aby systematycznie je wykonywać, nie wszyscy też przepadają za tą czynnością. Choć samo przeprowadzanie prac porządkowych stanowi niekiedy przykry obowiązek, to efekty są bez wątpienia przyjemne. Kto nie lubi spędzać czasu w czystej, schludnej przestrzeni? Szczególnie we własnym mieszkaniu warto zadbać o zachowanie porządku, gdyż jest ono pewnego rodzaju wizytówką właściciela. To, jak dbamy o swoją osobistą przestrzeń, świadczy o nas samych. Kiedy brak sił oraz ochoty wyklucza samodzielne porządki, skorzystać można z usług renomowanej firmy, oferującej sprzątanie mieszkań, takiej jak DUSTBUSTER.

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE MIESZKAŃ – CO OBEJMUJE?

Na doprowadzenie mieszkania do stanu czystości składa się wiele zadań, takich jak ścieranie kurzu, czyszczenie frontów, blatów i armatury łazienkowej. Generalne sprzątanie mieszkania to też odkurzenie oraz umycie podłóg. Wybierając ofertę firmy sprzątającej, możesz mieć pewność, że te czynności zostaną przeprowadzone starannie i efektywnie. Co więcej, dodatkowo zdezynfekujemy klamki, pozbywając się tym sposobem niebezpiecznych bakterii i wirusów. Na specjalne życzenie dostępne są też usługi prasowania, rozwieszenia prania oraz zrobienie zakupów. Niektórzy, poszukując oferty firmy sprzątającej, są zainteresowani tylko konkretnym zakresem zadań. Umożliwiamy klientom dostosowanie najlepszego rozwiązania poprzez możliwość zapoznania się z oferowanymi pakietami.

Zamów sprzątanie mieszkania:

PEŁNE SPRZĄTANIE MIESZKAŃ – CZY WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUGI?

Aby odpowiedzieć sobie, czy warto korzystać z usług naszej firmy sprzątającej, dobrze wcześniej poznać ofertę i sposób działania DUSTBUSTER. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo. Profesjonalna kadra wie, od czego rozpocząć sprzątanie mieszkań i jak je wykonywać, żeby osiągnąć jak najlepsze efekty. Niezwykle istotny jest też wykorzystywany sprzęt oraz środki czystości. Nowoczesne urządzenia pozwalają sprzątać szybko i efektywnie, a preparaty stosowane do czyszczenia powierzchni powinny być bezpieczne dla środowiska. Z takich właśnie rozwiązań korzystamy w DUSTBUSTER. Dysponowanie odpowiednim sprzętem i środkami czystości, które nie są szkodliwe i nie powodują alergii, to zdecydowanie zaleta oferowanych przez nas usług. Kto chce, żeby jego osobista przestrzeń przez cały czas zachowywała czystość i świeżość, chętnie skorzysta z pomocy wyszkolonej ekipy do sprzątania mieszkania

Wiele osób, zainteresowanych usługami firmy sprzątającej, zastanawia się, ile kosztuje sprzątanie mieszkania we Wrocławiu i czy jest to korzystne rozwiązanie. Najczęściej tego typu usługi wybierają klienci, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu lub nie chcą tracić go na czynności, które nie są ich ulubionymi. Niektórzy korzystają z oferty systematycznie, z kolei inni tylko w konkretnych okolicznościach, jak okolice świąt, przyjazd gości czy organizowanie przyjęcia. Zespół z dużym doświadczeniem w pracach porządkowych gwarantuje wysokiej jakości sprzątanie mieszkań. Cena za godzinę jest natomiast uzależniona od wymiarów jego powierzchni i tego, w jakim zakresie mają zostać przeprowadzone usługi. To klient decyduje, które czynności powinny być uwzględnione podczas sprzątania, a dzięki wyszkolonej ekipie może cieszyć się nieskazitelną czystością w pokojach, kuchni oraz łazience.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.