Loading...

Oferta indywidualna

SPRZĄTANIE DOMÓW

Na komfort życia i dobre samopoczucie wpływa wiele czynników, w tym przestrzeń, w której spędza się czas. Kto urządza dom, stara się, aby wystrój odpowiadał jego preferencjom, a jednocześnie stwarzał przytulny nastrój. Nie tylko wyposażenie pomieszczeń ma znaczenie, lecz również zachowanie porządku. O wiele przyjemniej funkcjonuje się w czystej i schludnej przestrzeni, gdzie wszystko posiada swoje miejsce. Nie każdy jednak ma czas na regularne porządkowanie swojego otoczenia. W tej sytuacji skorzystać można z usług profesjonalnej firmy, która oferuje sprzątanie domów jednorodzinnych. Firma sprzątająca Dustbuster Wrocław wysprząta Twój dom do czysta.

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE DOMÓW – W JAKIM ZAKRESIE DZIAŁAMY W DUSTBUSTER?

Aby dom lśnił czystością, konieczne jest przeznaczenie kilku godzin w tygodniu na doprowadzenie go do nieskazitelnego stanu. Nie każdy w dzisiejszym – ­ pełnym służbowych obowiązków i wszelkiego typu osobistych spraw – świecie, ma czas systematycznie usuwać z powierzchni mebli kurz, szorować blaty i fronty w kuchni, pucować łazienkową armaturę i płytki, nie wspominając już o odkurzaniu i myciu podłóg. Jako profesjonalna firma, która oferuje sprzątanie domu, wykonamy te wszystkie czynności z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki temu nie będziesz musiał już uwzględniać w swoim grafiku uciążliwych, regularnych porządków, ponieważ ktoś inny zrobi je za Ciebie. Tym sposobem zyskasz więcej wolnego czasu, a Twoja osobista przestrzeń będzie czysta i schludna. Każdy, kto poszukuje w życiu wygodnych rozwiązań, chętnie zatrudni wykwalifikowaną ekipę do sprzątania domu.

Zamów sprzątanie domu:

WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĄTANIE DOMÓW JEDNORODZINNYCH – Z JAKICH ŚRODKÓW KORZYSTAMY?

W swoim domu każdy chciałby czuć się bezpiecznie. Z tego powodu stawiamy na ekologiczne i hipoalergiczne środki czystości, które nie tylko nie wpływają negatywnie na środowisko, ale też nie powodują reakcji uczuleniowych u osób chorych na astmę lub inne choroby przewlekłe. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która posiada duże doświadczenie w pracach porządkowych, a więc dobrze wie, jak i co sprzątać w domu. Dysponujemy ponadto nowoczesnym sprzętem, umożliwiającym przeprowadzanie wszelkich czynności w sposób sprawny oraz efektywny. To klient decyduje, jaka usługa i w jakim zakresie ma zostać wykonana. Regularne sprzątanie domów zapewnia też ochronę przed bakteriami i wirusami, które są skutecznie usuwane podczas prac porządkowych.

CENY ZA SPRZĄTANIE DOMÓW – ILE KOSZTUJĄ USŁUGI?

Wiele osób, zainteresowanych usługami firmy sprzątającej, zastanawia się, czy opłaca się skorzystać z tego typu oferty. Często pojawiają się pytania, ile kosztuje sprzątanie domu. Cennik sprzątania domów różni się zależnie od wymiarów powierzchni przeznaczonej pod realizację konkretnych usług i tego, w jakim zakresie mają być one przeprowadzone. Do wyboru jest wiele opcji zawartych w dostosowanym do indywidualnych potrzeb pakiecie. Ceny za sprzątanie domów są korzystne w stosunku do jakości przeprowadzanych przez nas prac porządkowych. Współpraca z DUSTBUSTER to gwarancja, że pomieszczenia zalśnią czystością, a dodatkowo sposób, by uniknąć wykonywania samodzielnie czynności, na które nie ma się czasu lub których po prostu się nie lubi. Z usług naszej firmy sprzątającej chętnie korzystają osoby stawiające na wygodę.

#Wroclaw #sprzatanie

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.