Loading...

Oferta indywidualna

Porządkowanie działki

DUSTBUSTER jest firmą, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie utrzymania porządku. Sprzątamy m.in. domy prywatne, obiekty przemysłowe, magazyny, hale rozrywkowe i sportowe, apartamentowce oraz biurowce. W ramach naszych działań wykonujemy również porządkowanie działek na terenie Wrocławia. Do kogo skierowana jest nasza oferta? Skorzystać z niej mogą wszyscy – zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm, którzy mierzą się z koniecznością uprzątnięcia terenu wokół swojej nieruchomości.

Sprzątanie działek – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Chcesz postawić dom albo lokal użytkowy? A może myślisz o zaprojektowaniu swojego zielonego azylu pełnego drzew i kwiatów, w którym będziesz odpoczywać i spędzać miło czas, pielęgnując ulubione rośliny? Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań, musisz uporządkować swoją działkę. Obszar wymagający sprzątania może być potem przeznaczony pod budowę lub zagospodarowany na ogród. W niektórych przypadkach oczyszczenie działki objęte jest stosownymi regulacjami – musi zostać przeprowadzone po pracach budowlanych. To zadanie wymagające czasu, sił oraz wiedzy na temat tego, jak zrobić to dobrze. Nie musisz znać się na wszystkim! Skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy dysponują zarówno wieloletnim doświadczeniem, jak i właściwymi narzędziami oraz ciężkim sprzętem. Skontaktuj się z DUSTBUSTER – porządkowanie działek to nasza specjalność!

Porządkowanie działek – co zyskujesz?

Nasza oferta jest kompleksowa. Jesteśmy w stanie profesjonalnie wesprzeć Cię w kwestii uporządkowania działki po pracach budowlanych lub przed kolejnymi działaniami, które zaplanowałeś w związku z jej użytkowaniem. Co zyskujesz, zlecając nam to zadanie? To dla Ciebie oszczędność czasu – nie musisz samodzielnie planować i realizować prac. Kiedy my kompleksowo zajmujemy się porządkowaniem Twojej działki, Ty w tym czasie możesz skupić się na innych obowiązkach.

Posiadamy profesjonalny sprzęt potrzebny do uporządkowania terenu, w tym ten ciężki, umożliwiający karczowanie działek. Nie musisz zaprzątać sobie głowy wynajmem niezbędnych maszyn lub narzędzi, a tym samym oszczędzasz pieniądze i minimalizujesz stres związany ze zorganizowaniem wszystkiego samodzielnie. Nie musisz martwić się o to, że prace porządkowe zajmą za dużo czasu. Działamy szybko i sprawnie, dbając przy tym o najwyższą jakość usług!

Zamów sprzątanie przemysłowe:

Sprzątanie działek – usługa DUSTBUSTER

Naszą firmę tworzą eksperci, którzy znają się na swojej pracy. Posiadamy potrzebne narzędzia i maszyny, aby doprowadzić Twoją działkę do porządku. Pracujemy kompleksowo, nie omijając żadnego szczegółu. W ramach usługi wykonamy m.in.:

  • usunięcie śmieci po pracach budowlanych;
  • demontaż tymczasowych, niepotrzebnych obiektów z terenu nieruchomości;
  • karczowanie działek, czyli wycinanie drzew i krzewów wraz z korzeniami, aby pozyskać teren, który następnie będzie można zaprojektować pod względem zieleni, zgodnie ze swoimi pomysłami i potrzebami lub na którym będzie mógł stanąć budynek o dowolnym przeznaczeniu;
  • wyrównanie terenu, konieczne w przypadku planowania inwestycji budowlanych;
  • koszenie trawy;
  • grabienie liści;
  • uprzątniecie alejek i podjazdów.

Porządkowanie działki – cennik

Ile kosztuje „czyszczenie” działek? Ceny uzależnione są przede wszystkim od wielkości terenu i zakresu prac koniecznych do wykonania, aby dane miejsce doprowadzić do porządku. W DUSTBUSTER podchodzimy indywidualnie do każdego klienta – staramy się uzyskać jak najwięcej informacji na temat tego, jakie są jego oczekiwania, a następnie przygotowujemy odpowiedni dla niego kosztorys. Ceny naszych usług są konkurencyjne, a oferta w pełni spersonalizowana. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaki budżet zaplanować na uporządkowanie terenu wokół nieruchomości, skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci wszystkich informacji na temat zakresu naszych usług oraz ich cen.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu! Nasi doradcy udzielą Ci wszystkich informacji i wskazówek dotyczących oferty DUSTBUSTER.

#Wrocław #porządkowanie działki #sprzątanie na działce #sprzątanie działek

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.