Loading...

Oferta indywidualna

KOSZENIE TRAWY

Koszenie trawy to zwykle bardzo długa i żmudna czynność, którą mało kto lubi wykonywać. W przypadku ogródków przydomowych bywa męcząca, lecz w kontekście działek i większych gruntów zamienia się w prawdziwy problem. Jeśli nie masz czasu albo odpowiedniego sprzętu do koszenia, możesz skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zajmą się tym za Ciebie. W DUSTBUSTER świadczymy usługi koszenia trawy nawet na bardzo trudnych i obszernych terenach. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

KOSZENIE TRAWY – JAKIE TERENY?

Zastanawiasz się, co można zlecić firmie oferującej profesjonalne koszenie traw? Oto kilka przykładowych terenów, z którymi najczęściej zwracają się do nas klienci – zarówno prywatni, jak i firmy czy instytucje publiczne (na przykład samorządy miejskie):

  • ogrody,
  • nieużytki,
  • tereny zielone w miastach – parki, skwery itd.,
  • nieużytki rolne,
  • samosiejki,
  • sady,
  • rowy,
  • pobocza dróg.

    Oferujemy koszenie trawy zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach, o różnym ukształtowaniu terenu.

Zamów koszenie trawy:

PIERWSZE I OSTATNIE KOSZENIE TRAWY

Oprócz wymienionych wyżej usług, oferujemy także ostatnie i pierwsze koszenie trawy. To szczególny rodzaj zabiegów pielęgnacyjnych dla trawnika, które wykonuje się w konkretnych okolicznościach – zależnych zwykle od pory roku. Pierwszym koszeniem trawy nazywamy koszenie po posianiu trawnika, do którego należy przystąpić, kiedy trawa osiąga długość mniej więcej 8-12 cm, albo po okresie zimowym, które najlepiej wykonać, gdy trawa ma około 6-8 cm. Ze specjalnymi wytycznymi mamy do czynienia także w przypadku ostatniego koszenia trawy. Tutaj najważniejszy jest odpowiedni moment – zwykle przeprowadzamy je na około 20 dni przed zakończeniem wegetacji, czyli na początku października. To ważne, ponieważ czynność ta zapobiega przemarzaniu i niszczeniu traw przez zimę.

KOSZENIE TRAWY – CENNIK

Ile kosztuje profesjonalne koszenie trawy? Podobnie jak większość usług oferowanych przez DUSTBUSTER, cena jest zmienna i zależy od wielu czynników. Najistotniejszym z nich jest oczywiście metraż działki, która wymaga skoszenia. Nie każdy obszar kosi się jednak tak samo – znaczenie mają tutaj także ukształtowanie terenu oraz stopień jego zaniedbania. Trudno zatem wyznaczyć konkretną stawkę za metr kwadratowy gruntu. Jeśli interesują Cię usługi DUSTBUSTER w zakresie koszenia trawy, skontaktuj się z nami w celu dokonania wyceny.

KOSZENIE TRAWY WROCŁAW – ZGŁOŚ SIĘ DO DUSTBUSTER

DUSTBUSTER to zespół profesjonalistów, którzy na sprzątaniu i pracach porządkowych znają się jak nikt. W naszej bardzo różnorodnej i rozbudowanej ofercie znajdziesz m.in. usługi koszenia trawy. Dzięki naszej pomocy pozbędziesz się nieestetycznego trawnika lub zarośniętego pola. Koszenie przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznych sprzętów, które zapewniają niezwykłą dokładność i pozwalają dotrzeć do nawet najbardziej problematycznych miejsc na działce. Zapewniamy przy tym konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zlecenia. Z naszej oferty możesz skorzystać jako osoba prywatna lub instytucja czy firma.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i dowiedzieć się więcej.

#koszenie trawy # #Wrocław

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.