Loading...

Blog

SPRZĄTANIE WAŁBRZYCH

Choć większość osób uważa, że dobre samopoczucie w domowej czy też biurowej przestrzeni można osiągnąć, dbając o zachowanie w pomieszczeniach porządku, nie każdy ma możliwość samodzielnie się tym zająć. Życiowy pęd, nadmiar obowiązków i brak czasu – to wszystko sprawia, że nie każdy jesteś w stanie zająć się sprzątaniem we własnym zakresie.? Chcąc uporządkować przestrzeń domową lub zapewnić kompleksowe sprzątanie biura, postaw na DUSTBUSTER. Jako profesjonalna firma świadczymy usługi sprzątające w wielu miastach na terenie Polski, w tym w Wałbrzychu. Codziennie dbamy o to, by mieszkania, domy oraz biura naszych klientów były uporządkowane i schludne, a dzięki temu przebywanie w nich sprawiało prawdziwą przyjemność.

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE – WAŁBRZYCH. RZETELNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Profesjonalnie, starannie, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i wysokiej jakości środków czystości – tak świadczymy swoje usługi w zakresie sprzątania. Wszystkie czynności przeprowadzamy kompleksowo, a konkretne prace dobieramy w zależności od specyfiki przestrzeni. Jednocześnie, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości środki czystości. Oferujemy między innymi:

  • sprzątanie mieszkań i domów, klatek schodowych i korytarzy, rówież sprzątanie po remoncie
  • sprzątanie biur, sklepów, gabinetów lekarskich czy kosmetycznych,
  • sprzątanie hal produkcyjnych, hal targowych i magazynowych,
  • sprzątanie strychów i piwnic, czyszczenie mieszkań po zmarłych,
  • mycie okien, tarasów i balkonów, mycie elewacji, dachów, czyszczenie rynien,
  • sprzątanie terenów zielonych, koszenie trawy, usuwanie chwastów, grabienie liści

Masz dość bałaganu i konieczności ciągłego sprzątania w swoim domu? A może chcesz powierzyć specjalistom kwestię utrzymania porządku biurze? Postaw na ekspertów od sprzątania, którzy dysponują nowoczesnym sprzętem, bezpiecznymi środkami czyszczącymi oraz szerokim zakresem wiedzy o tym, jak dbać o czystość w sposób ekologiczny. Korzystając z profesjonalnej pomocy, możesz osiągnąć oczekiwane efekty i odpocząć, podczas gdy inni wykonają za Ciebie domowe obowiązki. Co więcej, pozbywając się skutecznie kurzu i zabrudzeń, sprawisz, że pomieszczenia staną się przytulniejsze, a przy tym zapewnią dobre samopoczucie wszystkim użytkownikom, zwłaszcza osobom zmagającym się z alergią, na przykład na roztocza. To wszystko może zagwarantować firma sprzątająca Dustbuster. Wałbrzych to jedno z miast, w których możesz zlecić nam prace porządkowe i dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE – WAŁBRZYCH. RZETELNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

FIRMA SPRZĄTAJĄCA – WAŁBRZYCH. O ZAKRESIE USŁUG DUSTBUSTER

Aby pomieszczenia lśniły czystością, warto sprzątać je nie tylko regularnie, ale też kompleksowo. O ile niektóre czynności realizuje się częściej, nie powinno się pomijać innych, w tym tych wykonywanych nieco rzadziej, lecz również bardzo ważnych, do których należy na przykład mycie okien. Jak wiadomo, szyby brudzą się w różnym tempie, zależnie od intensywności opadów, lokalizacji budynku czy też tego, na którym piętrze usytuowany jest lokal. Nie ma jednak wyjątków – wszystkie powierzchnie szklane wymagają odświeżenia. Specjalizujemy się również w tego typu usługach, dostosowując swoją ofertę do potrzeb naszych klientów. To jednak nie wszystko! Na specjalne zamówienie czyścimy także dywany, dzięki czemu ponownie mogą pięknie się prezentować, podnosząc atrakcyjny wygląd podłóg. Podejmujemy się współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Świadczymy nie tylko usługi porządkowe w zakresie przestrzeni mieszkalnej, lecz również oferujemy sprzątanie biur. Troska o czystość w pomieszczeniach, w których pełni się obowiązki służbowe, jest bardzo ważna i wpływa pozytywnie na wydajność i satysfakcję pracowników. Bez wątpienia warto więc rozważyć naszą ofertę!

USŁUGI SPRZĄTAJĄCE – DUSTBUSTER. SPRZĄTANIE MIESZKAŃ I DOMÓW

Przeprowadzka, remont, urządzanie nowej przestrzeni to czynności, które z jednej strony wprowadzają pozytywne emocje i perspektywę zmian, z drugiej zaś przerażają ogromem koniecznych do wykonania zadań. Nie możesz we własnym zakresie doprowadzić do porządku mieszkania lub biura po tego typu przedsięwzięciu? Zamów usługę sprzątania po remoncie, którą również posiadamy w swojej ofercie. Dzięki temu po skończeniu prac możesz cieszyć się efektem wyczekiwanej metamorfozy, a my wykonamy za Ciebie tę mniej przyjemną część przedsięwzięcia, doprowadzając do porządku całą przestrzeń. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń oraz wysokiej jakości środków czystości, które w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantują, że efekt naszych prac będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Zleć nam sprzątanie. Wałbrzych to miasto, na którego terenie możesz uzyskać nasze profesjonalne wsparcie Dustbuster w zakresie utrzymania czystości przestrzeni. Zapraszamy do współpracy!

#Wałbrzych #czysty Śląsk #firma sprzątająca #sprzątanie w Wałbrzychu

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.