Loading...

Blog

SPRZĄTANIE ŚWIDNICA

Sprzątanie kojarzy Ci się z wysiłkiem, dużymi wydatkami i niepotrzebnym stresem? A może zarządzasz dużym budynkiem – jak biuro czy kamienica – który trudno utrzymać w czystości? Jeśli jesteś do tego z Wrocławia i okolicznych miejscowości, np. ze Świdnicy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. DUSTBUSTER to profesjonalna ekipa sprzątająca, która specjalizuje się w porządkowaniu i czyszczeniu budynków mieszkalnych oraz przemysłowych. Zajmujemy się m.in. sprzątaniem mieszkań i domów, zakładów pracy czy nawet hal produkcyjnych. Wyróżniają nas fachowość, krótki termin realizacji oraz konkurencyjne ceny.

SPRZĄTANIE ŚWIDNICA – CO SPRZĄTAMY?

DUSTBUSTER to zespół specjalistów, którzy na sprzątaniu znają się jak nikt inny. Niestraszne są nam żadne wyzwania ani żadne przestrzenie. Świetnie radzimy sobie z nawet najbardziej uporczywymi zabrudzeniami i najtrudniej dostępnymi powierzchniami. Klienci zgłaszają się do nas z naprawdę ekstremalnymi przypadkami i nigdy się nie zawodzą. Oferujemy im m.in. sprzątanie biur, czyszczenie elewacji, odnawianie tapicerek czy nawet sprzątanie klatek schodowych. Świdnica to jedna z miejscowości, na terenie której świadczymy wszystkie te usługi. Jeśli chcesz skorzystać z którejś z nich – albo dowiedzieć się o naszej działalności więcej – zapraszamy do kontaktu! Oferujemy między innymi:

  • sprzątanie mieszkań i domów, klatek schodowych i korytarzy, rówież sprzątanie po remoncie
  • sprzątanie biur, sklepów, gabinetów lekarskich czy kosmetycznych,
  • sprzątanie hal produkcyjnych, hal targowych i magazynowych,sprzątanie strychów i piwnic, czyszczenie mieszkań po zmarłych,
  • mycie okien, tarasów i balkonów, mycie elewacji, dachów, czyszczenie rynien,
  • sprzątanie terenów zielonych, koszenie trawy, usuwanie chwastów, grabienie liści

USŁUGI SPRZĄTAJĄCE DUSTBUSTER – JAK MOŻEMY CI POMÓC?

SPRZĄTANIE PRZEMYSŁOWE – NA CZYM POLEGA?

Usługi sprzątające, jakie świadczy DUSTBUSTER, obejmują m.in. czyszczenie przemysłowe. To ważna gałąź naszej działalności, bo tego typu sprzątanie wiąże się często ze szczególnymi utrudnieniami. W jego skład wchodzi m.in. profesjonalne czyszczenie wyposażenia i podzespołów maszyn czy form produkcyjnych oraz konserwacja komponentów i części sprzętu. To bardzo ważne zadanie, od którego zależy nie tylko efektywność, ale również bezpieczeństwo pracy w zakładzie. Powierzając je zespołowi z DUSTBUSTER, zyskujesz pewność, że zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Nasza firma posiada odpowiednią wiedzę, doświadczenie i środki, by poradzić sobie z każdym trudnym wyzwaniem!

FIRMA SPRZĄTAJĄCA ŚWIDNICA - DLA KOGO PRACUJEMY?


Nasza firma jest otwarta zarówno na osoby prywatne, jak i inne przedsiębiorstwa. Status i zakres wykonywanych prac nie ma znaczenia. Realizujemy bowiem zarówno duże zlecenia, takie jak sprzątanie hal produkcyjnych czy galerii handlowych, jak i mniejsze prace ogrodowe – np. czyszczenie kostki brukowej czy koszenie trawy. Do każdego wyzwania podchodzimy jednak z równym zaangażowaniem i z równą starannością, zarówno jeśli chodzi o generalne czyszczenie obiektów przemysłowych, jak i o sprzątanie po remoncie czy mycie okien – zawsze dajemy z siebie sto procent.

SPRZĄTANIE W ŚWIDNICY – DLACZEGO DUSTBUSTER?


Jedną z największych zalet DUSTBUSTER jest szeroki wachlarz usług. Mało która firma oferuje bowiem tak wiele różnorodnych działań, jak my. Zgłosić się do nas możesz bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w sprzątaniu hoteli, czy też piwnic albo strychu w domu prywatnym. Każde zlecenie realizujemy z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Zawsze korzystamy też z certyfikowanych, sprawdzonych środków, które są bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Przestrzegamy także najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa, w związku z czym nasze działania odznaczają się ogromną skutecznością i cieszą zadowoleniem klientów. Wszystko to oferujemy w naprawdę przystępnych, konkurencyjnych cenach.

#sprzątanie Świdnica #sprzątanie biur Świdnica #czysty Śląsk

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.