Loading...

Blog

SPRZĄTANIE ŚRODA ŚLĄSKA

Co sprawia, że domowa czy biurowa przestrzeń stanowi przyjemne, zachęcające do przebywania i sprzyjające różnym aktywnościom miejsce? Bez wątpienia znaczenie ma przemyślany rozkład pomieszczeń, aranżacja wnętrz, ale również zachowanie w nich porządku. Dzięki czystym i schludnym powierzchniom możesz poczuć się swobodnie i komfortowo zarówno w swoim mieszkaniu, jak i w służbowym gabinecie.

W natłoku codziennych obowiązków nie jesteś w stanie zająć się sprzątaniem we własnym zakresie? Co zrobić w tej sytuacji? Z pomocą przybywamy my – DUSTBUSTER. Jako profesjonalna firma świadcząca usługi sprzątające, oferujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań i domów. Z najwyższą starannością dbamy o czystość w przestrzeni mieszkalnej i biurowej. Chętnie podejmujemy się współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA – ŚRODA ŚLĄSKA. ZAKRES USŁUG DUSTBUSTER 

Profesjonalnie, starannie, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i wysokiej jakości środków czystości – tak świadczymy swoje usługi w zakresie sprzątania. Wszystkie czynności przeprowadzamy kompleksowo, a konkretne prace dobieramy w zależności od specyfiki przestrzeni. Jednocześnie, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości środki czystości. Oferujemy między innymi:

  • sprzątanie mieszkań i domów, klatek schodowych i korytarzy, rówież sprzątanie po remoncie
  • sprzątanie biur, sklepów, gabinetów lekarskich czy kosmetycznych,
  • sprzątanie hal produkcyjnych, hal targowych i magazynowych,
  • sprzątanie strychów i piwnic, czyszczenie mieszkań po zmarłych,
  • mycie okien, tarasów i balkonów, mycie elewacji, dachów, czyszczenie rynien,
  • sprzątanie terenów zielonych, koszenie trawy, usuwanie chwastów, grabienie liści

Jako eksperci od prac porządkowych wiemy, że efektywne i kompleksowe sprzątanie to nie tylko odkurzenie i umycie powierzchni. Aby pomieszczenie lśniło czystością, należy zrobić o wiele więcej. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wachlarz usług. Najczęściej wybierane przez klientów, poza standardowym sprzątaniem, jest mycie okien. Nie sposób uchronić szyby przed zabrudzeniami powstającymi w wyniku intensywnych opadów czy osadzających się spalin. Bez problemu doprowadzimy szklane powierzchnie do nieskazitelnej czystości. Nie tylko specjalizujemy się w sprzątaniu mieszkań i domów. Chętnie wykonujemy swoje usługi również w przestrzeni służbowej. Znacznie przyjemniej i efektywniej wypełnia się zawodowe obowiązki w uporządkowanym otoczeniu. Właśnie dlatego taką popularnością cieszy się usługa sprzątania biur. Niezależnie od liczby, specyfiki czy wymiarów pomieszczeń – zatroszczymy się o to, by były czyste.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA ŚRODA ŚLĄSKA – JAK MOŻEMY CI POMÓC?

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE – ŚRODKA ŚLĄSKA. NAJWYŻSZY STANDARD USŁUG

Czym wyróżniają się proponowane przez nas usługi? Nieustannie aktualizujemy swoją ofertę, dostosowując propozycje do aktualnych potrzeb klientów, które dynamicznie się zmieniają. Co więcej, w swojej pracy dbamy o ochronę środowiska naturalnego. Używamy wyłącznie ekologicznych, bezpiecznych dla zdrowia środków czyszczących, gwarantując ich wysoką jakość. Wiemy, od czego rozpocząć sprzątanie, by szybko i sprawnie osiągnąć jak najlepsze efekty. Do swoich obowiązków podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Posiadamy wiedzę popartą doświadczeniem, która umożliwia nam odpowiadanie na różne potrzeby naszych klientów. Cieszymy się, że możemy poprawić ich komfort życia poprzez uczynienie użytkowanej przez nich przestrzeni uporządkowanym i zachęcającym do przebywania miejscem. Nowoczesny sprzęt oraz poświęcenie naszych wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że wykonujemy szereg prac porządkowych w sposób sprawny, a przy tym dokładny.

GRUNTOWNE SPRZĄTANIE SZYBKO I EFEKTYWNIE: DUSTBUSTER ŚRODA ŚLĄSKA

Gruz, pył i kurz – jeżeli decydujesz się na remont pomieszczeń mieszkalnych lub biurowych, zapewne wiesz, że nie sposób uniknąć bałaganu. Jeśli po wykonaniu wszystkich prac remontowych zabraknie Ci sił, chęci lub czasu na zadbanie o czystość, możemy Ci pomóc. Oferujemy sprawne i efektywne sprzątanie po remoncie. Zlecając nam usługę, pozostaje Ci cieszyć się metamorfozą wnętrza, bez obaw o konieczność doprowadzania całej przestrzeni do porządku. Zapewnimy Ci należyte wsparcie jako doświadczona firma sprzątająca. Środa Śląska to jedno z miast, na którego terenie działamy.

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z proponowanej przez nas oferty, ale masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu!

#Środa Śląska #firma sprzątająca #utrzymanie czystości #sprzątanie w Środzie Śląskiej

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.