Loading...

Blog

SPRZĄTANIE OLEŚNICA

Aby czuć się komfortowo w domowej czy też biurowej przestrzeni, istotne jest zachowanie w niej porządku. Najlepsze efekty osiągnąć można, sprzątając regularnie i kompleksowo. Nie każdy ma czas, by wykonywać te czynności samodzielnie i systematycznie. Co zrobić, gdy w nadmiarze obowiązków nie masz czasu na posprzątanie mieszkania lub potrzebna Ci jest ekipa sprzątająca do biura, która zapewni wysoki standard czynności porządkowych? W tego typu sytuacjach z pomocą śpieszymy my − profesjonalna firma DUSTBUSTER, świadcząca usługi sprzątające. Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom, którzy przeprowadzają prace porządkowe tak, by przynosiły oczekiwane efekty, Twoje pomieszczenia będą czyste i schludne.

Profesjonalnie, starannie, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i wysokiej jakości środków czystości – tak świadczymy swoje usługi w zakresie sprzątania. Wszystkie czynności przeprowadzamy kompleksowo, a konkretne prace dobieramy w zależności od specyfiki przestrzeni. Jednocześnie, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości środki czystości. Oferujemy między innymi:

  • sprzątanie mieszkań i domów, klatek schodowych i korytarzy, rówież sprzątanie po remoncie
  • sprzątanie biur, sklepów, gabinetów lekarskich czy kosmetycznych,
  • sprzątanie hal produkcyjnych, hal targowych i magazynowych,
  • sprzątanie strychów i piwnic, czyszczenie mieszkań po zmarłych,
  • mycie okien, tarasów i balkonów, mycie elewacji, dachów, czyszczenie rynien,
  • sprzątanie terenów zielonych, koszenie trawy, usuwanie chwastów, grabienie liści


Swoją ofertę kierujemy do klientów prywatnych, którzy na co dzień nie mają czasu zadbać o czystość w przestrzeni mieszkalnej lub po prostu nie lubią tego robić. Co więcej, podejmujemy się współpracy z firmami, regularnie świadcząc usługi w ustalonym zakresie. Dzięki temu zatrudnieni w nich pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki zawodowe w czystym i schludnym otoczeniu.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA OLEŚNICA – JAK MOŻEMY CI POMÓC?

 PROFESJONALNA FIRMA SPRZĄTAJĄCA – OLEŚNICA. CO JESZCZE OFERUJEMY?


Intensywne opady, osadzające się na ramach oraz szybach spaliny, owady – to wszystko sprawia, że okna przestają prezentować się estetycznie i konieczne jest ich umycie. Nie każdy lubi wykonywać tę czynność – jest ona szczególnie uciążliwa, jeśli masz lęk wysokości, a pomieszczenia znajdują się na wysokim piętrze lub jest bardzo dużo szyb w biurowcu. Skontaktuj się z nami i postaw na oferowane przez nas usługi sprzątające. Nie tylko zadbamy o czystość wewnątrz Twojej przestrzeni domowej lub biurowej, lecz dodatkowo wykonamy profesjonalne mycie okien. A jeśli masz w mieszkaniu niewielkie chodniczki lub duże dywany? Zatroszczymy się również o nie! Chcesz, żeby lśniły czystością i roztaczały przyjemną woń po całym wnętrzu? Nie wahaj się, zamów usługę czyszczenia dywanów, którą również posiadamy w swojej ofercie.

SPRZĄTANIE – OLEŚNICA. POSTAW NA DUSTBUSTER

Urządzanie mieszkania lub biura, a może generalny remont? Obawiasz się bałaganu, który odbierze Ci radość z metamorfozy wnętrza? Nie musisz! Wystarczy, że wybierzesz oferowane przez nas usługi sprzątające. Szybko i sprawnie oraz przy zachowaniu należytej precyzji, pozbędziemy się zabrudzeń, pyłu, śmieci i innych pozostałości po tego typu pracach. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców wielu miejscowości na terenie Polski. Działamy w wielu regionach jako profesjonalna firma sprzątająca. Oleśnica jest jednym z miast, w których możesz uzyskać nasze wsparcie w zakresie sprzątania. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów Dustbuster!

#Oleśnica #czysty Śląsk #firma sprzątająca #sprzątanie w Oleśnicy

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.