Loading...

Blog

SPRZĄTANIE KOBIERZYCE

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej, która w szybkim czasie i za przystępną cenę pomoże Ci uporać się nawet z największym bałaganem? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce. DUSTBUSTER to ekipa specjalistów z Wrocławia, która od lat pomaga przedsiębiorstwom oraz osobom prywatnym w sprzątaniu najróżniejszych rodzajów powierzchni. Cechuje nas profesjonalne podejście do tematu, duża staranność oraz bardzo rozległy wachlarz usług. Zajmujemy się m.in. sprzątaniem biur, mieszkań, hal przemysłowych czy galerii handlowych. Wykonujemy również prace ogrodowe oraz czyszczenie elewacji. Wszystko to przy użyciu profesjonalnych i w stu procentach bezpiecznych preparatów. Jeśli jesteś z Kobierzyc lub okolicznej miejscowości, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jednym z największych atutów naszej firmy jest bardzo szeroki wachlarz świadczonych usług. Zajmujemy się porządkowaniem każdej powierzchni – czy to w domu prywatnym, czy w galerii handlowej. Nie są nam straszne żadne wyzwania – posiadamy sprzęt oraz odpowiednie środki do czyszczenia nawet takich obiektów, jak duże magazyny i hale produkcyjne. Wszystko to oczywiście przy zastosowaniu certyfikowanych preparatów, które są bezpieczne zarówno dla sprzątanych powierzchni, jak i dla przebywających w nich osób. Oferujemy między innymi:

sprzątanie mieszkań i domów, klatek schodowych i korytarzy, rówież sprzątanie po remoncie
sprzątanie biur, sklepów, gabinetów lekarskich czy kosmetycznych,
sprzątanie hal produkcyjnych, hal targowych i magazynowych,
sprzątanie strychów i piwnic, czyszczenie mieszkań po zmarłych,
mycie okien, tarasów i balkonów, mycie elewacji, dachów, czyszczenie rynien,
sprzątanie terenów zielonych, koszenie trawy, usuwanie chwastów, grabienie liści

FIRMA SPRZĄTAJĄCA KOBIERZYCE – JAK MOŻEMY CI POMÓC?

OFERTA DLA FIRM – SPRZĄTANIE KĄTY WROCŁAWSKIE

Utrzymanie porządku jest o wiele trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Szczególnie, jeśli mamy do czynienia z ogromnymi powierzchniami lub z budynkami, które właśnie przeszły remont lub inną dużą zmianę. Czasami sprzątanie jest tak czasochłonne i uciążliwie, że zwyczajnie nie opłaca się wykonywać go samodzielnie. Wtedy właśnie do akcji wkraczamy my – zespół DUSTBUSTER, który jest gotowy na wszelkie wyzwania związane z utrzymaniem czystości. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i profesjonalnemu sprzętowi szybko i skutecznie radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Nie straszne nam są również trudno dostępne powierzchnie, na przykład te w magazynach, halach przemysłowych czy galeriach handlowych.

USŁUGI SPRZĄTAJĄCE – OFERTA DLA FIRM I DLA DOMU


Z oferty firmy DUSTBUSTER mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Nasz zespół szybko i skutecznie poradzi sobie z każdym typem powierzchni. Do usług, które świadczymy, należą m.in.: sprzątanie mieszkań i domów, mycie okien, koszenie trawników, czyszczenie elewacji czy sprzątanie po zmarłych. Oferujemy ponadto czyszczenie kostki brukowej czy klatek schodowych w blokach i innych budynkach mieszkalnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największą skrupulatnością. Starannie dopasowujemy rodzaj wykorzystywanego sprzętu, preparatów oraz wielkość załogi do zakresu wykonywanych prac. Umiejętnie wykorzystujemy nasze zasoby, żeby dostarczać klientom efektywne usługi na najwyższym poziomie.

SPRZĄTANIE KOBIERZYCE – POSTAW NA DUSTBUSTER!


Szukasz firmy, która zajmie się za Ciebie tą uciążliwą czynnością, jaką dla wielu stanowi sprzątanie? Kobierzyce to jedna z miejscowości, w których świadczymy nasze usługi. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w czyszczeniu elewacji, czy może w sprzątaniu po remoncie – do nas możesz zgłosić się z każdym tego typu problemem. Dzięki naszym usługom zaoszczędzisz sobie czasu, wysiłku i stresu, jakie bardzo często wiążą się z robieniem większych porządków. Oprócz profesjonalizmu możemy zagwarantować Tobie również krótki termin realizacji oraz bardzo przystępne ceny. Zapewniamy też, że zlecenie zostanie wykonane z najwyższą starannością, w oparciu o wszelkie zasady higieny i bezpieczeństwa. Brzmi interesująco? W takim razie zachęcamy wszystkich mieszkańców Kobierzyc do skontaktowania się z zespołem DUSTBUSTER.

#Kobierzyce #firma sprzątająca #sprzątanie w Kobierzycach

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.