Loading...

Blog

SPRZĄTANIE KĄTY WROCŁAWSKIE

DUSTBUSTER to profesjonalna firma sprzątająca z Wrocławia, która z największym zaangażowaniem dba o utrzymanie czystości w miejscach takich, jak: biura, domy, hale produkcyjne, magazyny czy obiekty przemysłowe. Troszczymy się o najwyższą dokładność oraz zachowanie wszelkich środków higieny i bezpieczeństwa. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużą dawką zapału i staranności. Nasz zespół to ludzie, którzy doskonale znają się na tym, co robią i wykonują swoją pracę profesjonalnie i z zaangażowaniem. Swoje usługi sprzątające świadczymy nie tylko na terenie Wrocławia, ale również okolicznych miejscowości. Jeśli jesteś z Kątów Wrocławskich i interesuje Cię nasza oferta, zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

SPRZĄTANIE KĄTY WROCŁAWSKIE – CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jednym z największych atutów naszej firmy jest bardzo szeroki wachlarz świadczonych usług. Zajmujemy się porządkowaniem każdej powierzchni – czy to w domu prywatnym, czy w galerii handlowej. Nie są nam straszne żadne wyzwania – posiadamy sprzęt oraz odpowiednie środki do czyszczenia nawet takich obiektów, jak duże magazyny i hale produkcyjne. Wszystko to oczywiście przy zastosowaniu certyfikowanych preparatów, które są bezpieczne zarówno dla sprzątanych powierzchni, jak i dla przebywających w nich osób. Oferujemy między innymi:

  • sprzątanie mieszkań i domów, klatek schodowych i korytarzy, rówież sprzątanie po remoncie
  • sprzątanie biur, sklepów, gabinetów lekarskich czy kosmetycznych,
  • sprzątanie hal produkcyjnych, hal targowych i magazynowych,
  • sprzątanie strychów i piwnic, czyszczenie mieszkań po zmarłych,
  • mycie okien, tarasów i balkonów, mycie elewacji, dachów, czyszczenie rynien,
  • sprzątanie terenów zielonych, koszenie trawy, usuwanie chwastów, grabienie liści

FIRMA SPRZĄTAJĄCA KĄTY WROCŁAWSKIE – JAK MOŻEMY CI POMÓC?

OFERTA DLA FIRM – SPRZĄTANIE KĄTY WROCŁAWSKIE


Utrzymanie porządku w każdym obiekcie, który jest użytkowany przez dużą liczbę osób, to zawsze spore wyzwanie. Dotyczy to przede wszystkim miejsc takich, jak: galerie handlowe, biura czy zakłady przemysłowe. Bardzo często są to również miejsca trudno dostępne, do których wysprzątania potrzeba odpowiedniego sprzętu. Z takimi wyzwaniami radzimy sobie w DUSTBUSTER. Sprzątanie biur, magazynów, hal produkcyjnych czy sklepów – to nasza specjalność! Dzięki doświadczeniu i profesjonalnym środkom potrafimy dotrzeć w nawet najbardziej ukryte zakamarki i żadne zabrudzenia nie mają przy nas szans!

USŁUGI SPRZĄTAJĄCE DLA KLIENTÓW PRYWATNYCH


Mimo że bardzo duża liczba osób, które korzystają z naszych usług, to firmy i zakłady przemysłowe, to zgłaszają się do nas także i osoby prywatne. Im oferujemy najczęściej profesjonalne sprzątanie mieszkań i domów albo mycie okien, ale wykonujemy również prace dookoła domu, np.sprzątanie ogrodów, koszenie trawy oraz czyszczenie kostki brukowej i elewacji. Zajmujemy się ponadto czyszczeniem tapicerki oraz sprzątaniem po remoncie. Wszystko to w przystępnej cenie i z gwarancją krótkiego czasu realizacji. Wiemy, że sprzątanie domu to wcale niełatwa sprawa – dlatego bardzo chętnie Ci w tym pomożemy!

FIRMA SPRZĄTAJĄCA KĄTY WROCŁAWSKIE – DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA NAS?


Jeśli jesteś z Kątów Wrocławskich i szukasz firmy, która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem obiektów mieszkalnych lub pracowniczych, zapraszamy do skorzystania z oferty DUSTBUSTER. Wyróżniają nas szybkość działania, rzetelne podejście do każdego zlecenia oraz przystępne ceny. Na naszą korzyść przemawiają również bogate doświadczenie oraz zespół specjalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Możemy pochwalić się do tego bardzo szerokim wachlarzem usług. Od sprzątania biur po czyszczenie elewacji – oferujemy wszystko to, co powinna zapewniać dobra firma sprzątająca. Kąty Wrocławskie to jedna z miejscowości, których mieszkańcy mogą skorzystać z tych usług już dziś! Wystarczy skontaktować się z nami, wykorzystując dane dostępne na stronie.

.

#Kąty Wrocławskie #gruntowne sprzątanie #firma sprzątająca #utrzymanie porządku w Kątach Wrocławskich

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.