Loading...

Blog

SPRZĄTANIE JELCZ LASKOWICE

DUSTBUSTER to profesjonalna firma sprzątająca z Wrocławia, która zajmuje się czyszczeniem mieszkań, domów, biur, zakładów przemysłowych oraz innych budynków mało- i wielkopowierzchniowych. Nasz zespół to zgrana ekipa specjalistów, którzy o sprzątaniu wiedzą wszystko. W swojej pracy łączymy wieloletnie doświadczenie, najnowsze technologie oraz zaawansowany sprzęt, który pozwala nam docierać do nawet najmniej dostępnych miejsc. Nasi pracownicy każde zlecenie wykonują z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. W DUSTBUSTER lubimy wyzwania i wiemy, że jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi z nich. Brzmi zachęcająco? W takim razie sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

 FIRMA SPRZĄTAJĄCA JELCZ-LASKOWICE – OFERTA DUSTBUSTER

W DUSTBUSTER doskonale zdajemy sobie sprawę, że utrzymanie porządku to niełatwa sprawa. Dotyczy to zarówno firm i budynków użytkowanych przez dużą liczbę osób, jak i prywatnych domów i mieszkań. Dlatego właśnie w swojej pracy dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej odciążyć naszych klientów. Oferujemy między innymi:

  • sprzątanie mieszkań i domów, klatek schodowych i korytarzy, rówież sprzątanie po remoncie
  • sprzątanie biur, sklepów, gabinetów lekarskich czy kosmetycznych,
  • sprzątanie hal produkcyjnych, hal targowych i magazynowych,
  • sprzątanie strychów i piwnic, czyszczenie mieszkań po zmarłych,
  • mycie okien, tarasów i balkonów, mycie elewacji, dachów, czyszczenie rynien,
  • sprzątanie terenów zielonych, koszenie trawy, usuwanie chwastów, grabienie liści

Nie chcemy, żeby musieli martwić się o czasochłonne i często również kosztowne sprzątanie. Ponieważ sami uwielbiamy to zajęcie, z największą przyjemnością wyręczamy w nim innych. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprzątanie biur, czy sprzątanie po remoncie, pracując nad każdym zleceniem działamy błyskawicznie i odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby klientów. Co ważne, firma DUSTBUSTER jest zlokalizowana we Wrocławiu, ale z naszych usług mogą skorzystać także i mieszkańcy okolicznych miejscowości – np. Jelcza-Laskowic.

USŁUGI SPRZĄTAJĄCE DUSTBUSTER – JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Zastanawiasz się, kiedy skorzystać z usług DUSTBUSTER? W ofercie naszej firmy znajduje się m.in. sprzątanie mieszkań i domów, galerii handlowych, hoteli, strychów, piwnic i ogrodów. Działamy zarówno na zlecenie przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Posiadamy sprzęt konieczny do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i rozległych powierzchni, takich jak hale produkcyjne czy magazyny. Naszym klientom pomagamy też jednak w pracach wokół domu– w ofercie usług, które świadczymy leży np. koszenie trawy, odnawianie elewacji czy czyszczenie kostki brukowej. Zajmujemy się ponadto kwestiami tak delikatnymi, jak sprzątanie po zmarłych – zawsze podchodząc do zleceń z dyskrecją i odpowiedzialnością.

SPRZĄTANIE JELCZ-LASKOWICE – TYLKO Z DUSTBUSTER

Co wyróżnia firmę DUSTBUSTER? Przede wszystkim – bardzo bogata oferta. Nasze usługi sprzątające obejmują działania o zróżnicowanym stopniu trudności. Bez względu na to, czy realizujemy skomplikowane czyszczenie obiektów przemysłowych, czy zwykłe mycie okien – zawsze robimy to ze skrupulatnością i w zgodzie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Cechuje nas również uczciwość, lojalność i bardzo transparentne podejście do biznesu. Stawiając na nas, możesz spodziewać się bezproblemowego kontaktu, responsywności i odpowiedzialności. Możemy pochwalić się ponadto bardzo krótkim czasem realizacji zleceń oraz konkurencyjnymi cenami. Wszystko to przy zachowaniu doskonałej jakości, dzięki której klienci są zadowoleni z naszej pracy i chętnie do nas wracają.

#sprzątanie Jelcz-Laskowice #sprzątanie biur #sprzątanie domów Świdnica #czysty Śląsk

Kontakt

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON 361253431
NIP 8943061350
KRS 0000553076

+48 570 88 99 66

DUSTBUSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-098) przy ulicy Młyńskiej 3 i wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 00001057422, NIP: 6342758861, REGON: 241693953. Kapitał zakładowy 150.000 zł wpłacony w całości.